reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mam pytanie w calkiem innej kwesti do mam ktore juz maja dzieciaki :) moja corka ma 3,5 roku i wlasnie przyszedl czas ze na wszystko pokazuje i pyta co to :D ile to u was trwalo? Bo nie ukrywam ze czasem mnie drazni kiedy piaty raz pyta o to samo :) albo o cos co wie co to jest :) czy u was tez tak to wygladalo?
 
reklama
Mam pytanie w calkiem innej kwesti do mam ktore juz maja dzieciaki :) moja corka ma 3,5 roku i wlasnie przyszedl czas ze na wszystko pokazuje i pyta co to :D ile to u was trwalo? Bo nie ukrywam ze czasem mnie drazni kiedy piaty raz pyta o to samo :) albo o cos co wie co to jest :) czy u was tez tak to wygladalo?
Mój w tym samym wieku [emoji23] zaczęło się że dwa miesiące temu [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
KatiNails a Ty bylas juz na wizycie? bo tak mi kojarzy się jak pisałaś w Starym roku że na poczatku Nowego idziesz, może już pisałaś o tym ale jakoś nie widziałam. pozdrawiam ;)
 
@Karokao <3
giphy.gif

Myślę, że ten wysoki wynik to właśnie sprawka soku ;)
Co wy, 89 wynik to wynik w normie, żaden wysoki. Nawet jak trochę ponad 100 będzie to za cukrzyka nie uznają i insuliny nie walą [emoji16]

Ja 80-90 na czczo to dopiero mam odkąd biorę metforminę, wcześniej. 100-105 ,[emoji14]

Teraz miałam robioną już dwupunktową krzywą cukrową, ale wyniki odbiorę dopiero 17.01 na wizycie u gina, po co sobie humor psuć [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Co wy, 89 wynik to wynik w normie, żaden wysoki. Nawet jak trochę ponad 100 będzie to za cukrzyka nie uznają i insuliny nie walą [emoji16]

Ja 80-90 na czczo to dopiero mam odkąd biorę metforminę, wcześniej. 100-105 ,[emoji14]

Teraz miałam robioną już dwupunktową krzywą cukrową, ale wyniki odbiorę dopiero 17.01 na wizycie u gina, po co sobie humor psuć [emoji16]

8une3e3kck8m6mea.png
Ja tez wlasnie sie dziwie czemu czepiacie sie takich wynikow 86, 89 to dobre wyniki.
 
Ja mialam cukrzyce ciazowa w poprzedniej ciąży, teraz z takimi wynikami bym sie nie załapała na " cukrzyka " normy sie zmieniły. Po dwoch godzinach cukier 145 ( krzywa cukrowa 75).
Teraz chyba przez to, ze mialam tylko lekka nietolerancje, ginekolog narazie jeszcze na krzywą mnie nie kierowała, glukoza na czczo oczywiscie w normie.
 
reklama
A mi dziś wyszły leukocyty w moczu, a nie powinno ich być. Powtórzę jeszcze badanie przed wizytą bo mogła być próbka zanieczyszczona choćby wydzieliną z pochwy. Mam upławy od jakiegoś czasu więc też się nie zdziwię jeśli to będzie jakaś infekcja intymna. No nic zobaczymy, dobrze, że glukoza na czczo w normie!
U mnie w badaniu bardzo liczne bakterie w moczu..zobaczymy co gin jutro na to....
 
Do góry