reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Czekamy :)
Ja nie wiem czy przełożyć wizytę.. od wczoraj mam gorączkę i słabo się czuję, chore zatoki.. Ale z drugiej strony nie mogę się doczekać samą nie wiem..

Wow, nie wiedzialabym co odpowiedzieć haha
Moja ma półtora roku i ciągle cio to cio to :D

Mnie tez cos wzielo :( wszystkie miesnie mnie bola, glowa, gardlo i do tego wlasnie lekka goraczka, a jutro wizyta ale ide w razie czego mi cos przepisze.

Ja tez najchetniej bym spala caly dzien :) zazwyczaj spie 12 godz, zawsze lubialam pospac.

Czy sa jakies wytyczne w zwiazku z wspolzyciem przed cytologia?

Wizytujacym dzis zycze udanych wizyt :)
 
reklama
Dziewczyny, też mam problem z nadmiernym spaniem... Śpię tak od 1 do 9, potem trochę jestem na chodzie, i o 11 czasem muszę się położyć i do 13 jeszcze dokimać. No, chyba że nie ma czasu [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
Ooo hehe czyli cale dziecinstwo z pytaniami :)
No niestety trzeba sie przyzwyczaic,u mnie najgorsze pytania odnosnie ciazy bo nie zawsze wiem jak odpowiadac np.czemu masz dzidziusia w brzuszku,jak on wyjdzie itp. Lubie ogladac "one born every minute" to patrzy ostatnio i troche jej wyjasnilam,choc i tak sadzi ze dzidziusie wychodza brzuchem tam gdzie ja mam blizne po cc[emoji110]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app
 
No niestety trzeba sie przyzwyczaic,u mnie najgorsze pytania odnosnie ciazy bo nie zawsze wiem jak odpowiadac np.czemu masz dzidziusia w brzuszku,jak on wyjdzie itp. Lubie ogladac "one born every minute" to patrzy ostatnio i troche jej wyjasnilam,choc i tak sadzi ze dzidziusie wychodza brzuchem tam gdzie ja mam blizne po cc[emoji110]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app

Hehe , ja ostatnio miałam pytanie, czy dzidzius robi mi w brzuszku siusiu i kupkę :D:D:D:D:D
 
No niestety trzeba sie przyzwyczaic,u mnie najgorsze pytania odnosnie ciazy bo nie zawsze wiem jak odpowiadac np.czemu masz dzidziusia w brzuszku,jak on wyjdzie itp. Lubie ogladac "one born every minute" to patrzy ostatnio i troche jej wyjasnilam,choc i tak sadzi ze dzidziusie wychodza brzuchem tam gdzie ja mam blizne po cc[emoji110]

Sent from my MB5012 using Forum BabyBoom mobile app


Ja opowiadałam mojemu synkowi, że lekarz w szpitalu wyjmuje dzidzię z brzuszka, na co usłyszałam "mamuniu, ale kotki albo pieski nie chodzą do szpitala, to jak się rodzą kotki i pieski" :):):):):)
 
reklama
dobrze ze mok synuś jeszcze nie pyta hehe .a to na pytanie czy chce dzidziusia to krzyczy nieee;-)
wizytujacym POWODZENIA!
pralinka92 gratuluje udanej wizyty!;-)


ja wczoraj miałam przyplyw energi wysprzątałam dom ,a dzis jestem jak piłka bez powietrza ;\ nawet nie mam sil wsiąść sie za obiad help. ALE za to od wczoraj nie mam mdłości jupii jej!zamiast mdłości pojawił sie wilczy apetyt dosłownie..

czy sa jakieś dziewczyny co nie robią prenatalnego?

dajcie znać kiedy macie kolejne terminy wizyt żebym mogła powoli uzupełniać listę!;-)
czy wogole jest przydatna ta lista?ktora z niej kozysta?;)
 
Do góry