reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja mialam cukrzyce ciazowa w poprzedniej ciąży, teraz z takimi wynikami bym sie nie załapała na " cukrzyka " normy sie zmieniły. Po dwoch godzinach cukier 145 ( krzywa cukrowa 75).
Teraz chyba przez to, ze mialam tylko lekka nietolerancje, ginekolog narazie jeszcze na krzywą mnie nie kierowała, glukoza na czczo oczywiscie w normie.
Dlatego nie ma co się przejmować, jak wyniki nawet trochę na granicy obojętnie w którą stronę są. Normy są co chwilę inne, inne procedury bla bla bla. Jak komuś znacząco coś wzrosło, no to trzeba się martwić. W sensie jak ktoś na czczo glukozę będzie miał 150 albo 200, to wtedy alarm. A mniejsze wartości to i dietą można sobie nieco podregulować często.

Wcześniej nasłuchałam się, jak to metforminy w ciąży nie można, a teraz i endokrynolog i ginekolog dają zielone światło, dopóki wyniki się nie odchylą. Normy wszelkie to jedno, a samopoczucie i praktyka to drugie [emoji1]

8une3e3kck8m6mea.png
 
reklama
Dziewczyny a jak u was że spaniem ? Zła taka jestem kładę się ostatnio po 19 lub zaraz po 20 bo padam ze zmęczenia a budzę się o 5 i tak już nie mogę zasnąć chodzę jak mumia nieprzytomna w dzień też nie usne tyle mam na głowie spraw że tylko ciągle o tym myślę gdzieś czytałam że kobieta w ciąży powinna spać te 9 godz w nocy śpicie tyle?
 
Dziewczyny a jak u was że spaniem ? Zła taka jestem kładę się ostatnio po 19 lub zaraz po 20 bo padam ze zmęczenia a budzę się o 5 i tak już nie mogę zasnąć chodzę jak mumia nieprzytomna w dzień też nie usne tyle mam na głowie spraw że tylko ciągle o tym myślę gdzieś czytałam że kobieta w ciąży powinna spać te 9 godz w nocy śpicie tyle?
Ja śpię od 8-12h :o czasami drzemka w dzień.. Tyle że jeszcze w nocy wstaje do malucha.

8p3oskjoiov8norc.png

ex2bx1hpoj7aj9ys.png

f2wli09kyusy3ndi.png
 
Dziewczyny a jak u was że spaniem ? Zła taka jestem kładę się ostatnio po 19 lub zaraz po 20 bo padam ze zmęczenia a budzę się o 5 i tak już nie mogę zasnąć chodzę jak mumia nieprzytomna w dzień też nie usne tyle mam na głowie spraw że tylko ciągle o tym myślę gdzieś czytałam że kobieta w ciąży powinna spać te 9 godz w nocy śpicie tyle?

Ja też mam problemy ze snem :) wieczorem szybko zasypiam ale potem budzę się tak koło 3 potem kolo 5 i do tego dochodzą jeszcze sny... Mama takie porąbane że aż sama jestem w szoku czasem hahah :D

Dzisiaj mi się śniło ze w sklepie się biłam prawie z jakąś babą o punkty takie co się na kartę zbiera :szok::-D a i tak jak przyszła kolej nabicia na kartę to szybko przyłożyła swoją kartę do czytnika hahahaha a potem chodziłam po ścianach w jakimś zamku....
Masakra :oo:
 
Aaa wgl trzymajcie kciuki za mnie bo dzisiaj na godzinę 10 mam wizytę :) oby wszystko było dobrze :)

Ja mam wizyte po południu :) trzymam kciuki za Ciebie :) i za nas wszystkie :)
Badania prenatalne pewnie dziś nie wyjdą u mnie, wprawdzie to 11 tydzień ale pewnie fasolka będzie za mała.
Trochę się stresuję, bo... zasżłam w ciążę w momencie, gdy mój mąż leczy się na przewlekłe zapalenie prostaty...
ale jestem dobrej myśli :)
Pozdrowionka :)
 
Dziewczyny ja sie z Wami żegnam a Wam wszystkim zycze zebyscie w sierpniu tulily swoje maleństwa ,ciazy bez żadnych problemów. Mi się jeszcze moze kiedys uda wierzę w to. Milo tu z wami bylo Dziękuję za wszystko za kciuki i slowa wsparcia.
 
reklama
Do góry