reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Przyjeli mnie do szpitala. Lekarz zrobil usg powiedział ze niewiadomo w ktora strone to pojdzie . Ze nie podoba mu sie pecherzyk zoltkowy ze jest za duzy.... zrobili mi badanie krwi dali mi tabletke na podtrzymanie i mam lezec :( w poniedziałek powtorza bete i zobaczą czy rosnie czy spada.
 
reklama
Monia_l trzymaj się!!!
Ja właśnie się przebudziłam, zdrzemnęłam się godzinkę na sofie. Ostatnio mega zmęczona i śpiąca jestem. A na dodatek od 1.5 dnia smarkam i kicham, ale sama woda leci.. Hmm..


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Serduszko mojej Amelki zatrzymało się w 33tc więc nie ma bezpiecznego w 100%czasu. Choć w 2trymestrze ryzyko jest minimalne.
Pogoda piękna a ja czuję się jak wrak... ledwo z kanapy się podnoszę... chłopcy doprowadzają mnie do szału... brzuch jakoś ciągnie i latam siku ci chwile. Jak ja bym chciała już sierpień!!

Ech właśnie podczas podcierania ponownie zobaczyłam podbarwiony śluz... wykończę się... w czasie kiedy powinna być owulacja plamienie w czasie kiedy okres-plamienie... jak się nie uspokoi to pojadę na izbę...

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Rany, bardzo współczuje Nina :-(
Czy lekarze mówią co może być przyczyną??? :-(((


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie dzis. W nocy sie wogole nie wyspalam, odpoczywam.i leze prawie caly dzien, jestem wogole bez sil tylko obiad ugotowalam :)

Przyjeli mnie do szpitala. Lekarz zrobil usg powiedział ze niewiadomo w ktora strone to pojdzie . Ze nie podoba mu sie pecherzyk zoltkowy ze jest za duzy.... zrobili mi badanie krwi dali mi tabletke na podtrzymanie i mam lezec :( w poniedziałek powtorza bete i zobaczą czy rosnie czy spada.

Ale serduszko jest i bije? Nie martw sie bedzie wszystko dobrze.
 
Witam sie dzis. W nocy sie wogole nie wyspalam, odpoczywam.i leze prawie caly dzien, jestem wogole bez sil tylko obiad ugotowalam :)



Ale serduszko jest i bije? Nie martw sie bedzie wszystko dobrze.
Jakis dziwny ten lekarz byl co mnie badal stwierdzil ze ciaza za wczesna i on tętna nie jest w stanie sprawdzic .... nic konkretnego mi nie powiedzial :(
Powiedzial ze moze byc tak ze poronie a moze byc tak ze wszystko bedzie ok.... tylko martwi mnie ten pecherzyk :(
 
Jakis dziwny ten lekarz byl co mnie badal stwierdzil ze ciaza za wczesna i on tętna nie jest w stanie sprawdzic .... nic konkretnego mi nie powiedzial :(
Powiedzial ze moze byc tak ze poronie a moze byc tak ze wszystko bedzie ok.... tylko martwi mnie ten pecherzyk :(
A jakie wymiary podał tego żółtkowego?
 
Jakis dziwny ten lekarz byl co mnie badal stwierdzil ze ciaza za wczesna i on tętna nie jest w stanie sprawdzic .... nic konkretnego mi nie powiedzial :(
Powiedzial ze moze byc tak ze poronie a moze byc tak ze wszystko bedzie ok.... tylko martwi mnie ten pecherzyk :(
A ktory to tydzien ze niby za wczesna ciaza? Moze faktycznie dziwny lekarz, dzisiaj jest swieto wiec moze trafiłaś na takiego co mu sie robic nie chce... Ah :( trzymaj sie
 
I powiem Wam dziewczyny, ze moje obawy co do stosunku w ciąży sie sprawdzaja. Ja sie boje, ze po seksie bede plamic...
 
reklama
I powiem Wam dziewczyny, ze moje obawy co do stosunku w ciąży sie sprawdzaja. Ja sie boje, ze po seksie bede plamic...

To chyba co ma byc to bedzie, ja przechodzilam juz dwie ciaze w kazdej wspolzylam caly czas i nic sie nie dzialo, teraz rowniez :)

Monia a bylas juz wczesniej u lekarza?
 
Do góry