reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja w poprzedniej przez całą ciążę, nawet ginekolog się pytała jakoś pod koniec ciąży czy są stosunki, bo seks pod koniec ciąży jakoś dobrze wpływa i trochę przyspieszyć może poród jak się jest na końcówce juz.
Teraz w tej ciązy wogole nie mam ochoty. Odkąd zrobiłam test to był ok 4 tydz to może ze 3 razy przytulałam się z mężem. Narazie 11 tydzień więc może mi się jeszcze to zmieni :-D
 
reklama
Dzis jest 7t0d bylam u lekarza we wtorek ale jeszcze serduszka nie sprawdzal. Nie powiedzial ile ma ten pecherzyk tylko ze jest wiekszy od zarodka
 
Dzis jest 7t0d bylam u lekarza we wtorek ale jeszcze serduszka nie sprawdzal. Nie powiedzial ile ma ten pecherzyk tylko ze jest wiekszy od zarodka

No to poprawnie, ze pęcherzyk większy od zarodka.. to co mu nie pasowało w takim razie. Przecież odwrotnie być nie może :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w poprzedniej przez całą ciążę, nawet ginekolog się pytała jakoś pod koniec ciąży czy są stosunki, bo seks pod koniec ciąży jakoś dobrze wpływa i trochę przyspieszyć może poród jak się jest na końcówce juz.
Teraz w tej ciązy wogole nie mam ochoty. Odkąd zrobiłam test to był ok 4 tydz to może ze 3 razy przytulałam się z mężem. Narazie 11 tydzień więc może mi się jeszcze to zmieni :-D

Czy to wplywa dobrze na porod to watpie :) a przynajmniej nie u mnie hehe dzialalismy z mezem ile sie dalo, robilam wszystko mylam okna, podlogi, chodzilam po schodach itp i w obydwoch ciazach 7 dni po terminie dopiero lekarze dzialali :)
 
No to poprawnie, ze pęcherzyk większy od zarodka.. to co mu nie pasowało w takim razie. Przecież odwrotnie być nie może :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie chodzilo mu o to ze tak jakby zarodek nie rosl... Ale nic nie wytlumaczyl wiec pewnie usg na szybko zrobil
 
Teraz byl na wizycie i powiedzial ze hcg jest za niskie ze nie odpowiada 7 tygodniom :( :( :(
W poniedziałek powtorza hcg
 
Czy to wplywa dobrze na porod to watpie :) a przynajmniej nie u mnie hehe dzialalismy z mezem ile sie dalo, robilam wszystko mylam okna, podlogi, chodzilam po schodach itp i w obydwoch ciazach 7 dni po terminie dopiero lekarze dzialali :)
Mi pomogło 4 dni przed terminem urodziłam było rano przytulanko, poszliśmy na długi spacer w południe a po południu zaczęły się pierwsze skurcze.
Każda ciąża jest inna i na kazdego co innego działa :-)
 
Jeszcze tyle czasu zostało a ja myślę juz teraz o porodzie. Wcześniej miałam nacinane krocze, synek ważył 3340 i 52 cm, niby ładnie mnie zszyli nic teraz nie widać ale ten ból na początku nie da się siedzieć na pupie i wogole. Ciekawe jak będzie teraz bo nie chce znów być nacinana.
Są tu jakieś mamy które były nacinane przy pierwszym porodzie i jak było przy drugim porodzie?
 
reklama
Jeszcze tyle czasu zostało a ja myślę juz teraz o porodzie. Wcześniej miałam nacinane krocze, synek ważył 3340 i 52 cm, niby ładnie mnie zszyli nic teraz nie widać ale ten ból na początku nie da się siedzieć na pupie i wogole. Ciekawe jak będzie teraz bo nie chce znów być nacinana.
Są tu jakieś mamy które były nacinane przy pierwszym porodzie i jak było przy drugim porodzie?
Ja byłam nacinana syn miał 3960 g i 60 cm .blizna jest wyczuwalna tam gdzie było zakończenie szycia.jestem drobna osoba i myśle ze bez tego by się nie obyło. Na bolące krocze stosowałam saszetki do rozpuszczania w wodzie Tamtum Rossa .pomagaja gojeniu się rany i działają przeciw bolowo .pomagaly nawet przy siusiania mniej bolało.polecam
 
Do góry