reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Bylam już 2 razy w wc i nic nie ma czysto ... oby to falszywy alarm byl
Bierzesz luteine lub inne tabletki dopochwowe? A może był stosunek niedawno lub badanie lekarskie? A może jesteś w terminie okresu? A może się przeciazylas? Odpowiedź sobie na te pytania, bo plemienia nie muszą od razu oznaczać najgorszego. Jedź na IP ale na spokojnie, bez stresu i pośpiechu. Spokój i do lekarza. Trzymam kciuki [emoji256]

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Bierzesz luteine lub inne tabletki dopochwowe? A może był stosunek niedawno lub badanie lekarskie? A może jesteś w terminie okresu? A może się przeciazylas? Odpowiedź sobie na te pytania, bo plemienia nie muszą od razu oznaczać najgorszego. Jedź na IP ale na spokojnie, bez stresu i pośpiechu. Spokój i do lekarza. Trzymam kciuki [emoji256]

f2w3flw1cbdbspns.png
Nie biorę zadnych tabletek ani luteiny. Wlasnie tez pomyslalam ze moze to po stosunku (byl rano) . Oby to tak bylo ....
 
Kurde no ja ciśnienie o dziwo w normie. W ciąży z synem to miałam bardzo niskie. Ale idę za szybko - zadyszka, przebierałam dziś pościel - zadyszka [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Dziewczyny czy Wy już też zaczynacie dostawać zadyszki jak coś za szybko robicie? [emoji23]

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Oj, okropną mam zadyszkę,córka jezdziła na hulajnodze do przedszkola teraz ma zakaz bo myślałam że ducha wyzionę!O wejściu na trzecie piętro nie wspomnę,raczej mam tempo mojego 2 i pół latka,co piętro odpoczynek:tak::sorry2:Ale przynajmniej włazi Sam.
 
Do góry