reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A ja sobie wlasnie czekam w potężnej kolejce na pobranie krwi. Stresuje się dzisiejsza beta i jutrzejszym usg bo dziś straszne rzeczy mi się snily
 
reklama
Ale w weekend się rozpisalyscie dziewczyny...trzymajcie kciuki. Za pół godz wchodzę do gina....

Ja już też nie nadążam :(
Umieram, żyje z dnia na dzień.. narazie nie potrafię się cieszyć z tej ciąży mimo że była planowana..
Okropne mdłości i osłabienie.. ciężko mi się zajmować córeczka. Dramat
Estaa trzymam kciuki. Ja mam dziś na 18 gina


Dziewczyny trzymam kciuki dajcie znać
 
Brązowe nie są aż takie groźne, nie ma co panikować. Skoro u mnie mimo plamien ciąża rozwija się prawidłowo, to u Was będzie tak samo, spokojnie. :)
Dzwonilam do mojego gina kazał mi zwiększyć dawkę luteiny i czekać do środy bo na tym etapie jeśli ma się coś dziać to on tego nie zmieni, poza tym ja mam macicę podwójną i stwierdził ze z tej drugiej macicy niezapłodnionej mogę lekko plamić w okolicach spodziewanej @
 
Dzwonilam do mojego gina kazał mi zwiększyć dawkę luteiny i czekać do środy bo na tym etapie jeśli ma się coś dziać to on tego nie zmieni, poza tym ja mam macicę podwójną i stwierdził ze z tej drugiej macicy niezapłodnionej mogę lekko plamić w okolicach spodziewanej @
Czyli nie aż tak złe wieści, na pewno będzie wszystko dobrze :)
 
Dziewczyny - po jakim czasie u Was było widać ciążę na usg? Ja wczoraj zrobiłam 3 testy - wszystkie pozytywne. Jestem zaskoczona, boję się i mam mętlik. Dziś idę, zaraz po pracy do lekarza. Myslicie, że coś już bedzie widać ?
 
Ostatnia edycja:
U mnie dziś serduszko się pokazało. Ciaza z usg dogoniła przewidywany termin porodu, czyli TP mam 31.07 (z synkiem też taki termin mialam, a urodziłam 07.08) teraz ciekawość mnie zżera chłopiec czy dziewczynka [emoji7] przeczucie mówi mi, że dziewczynka wcześniej czułam że będą chłopcy. Ciekawe czy teraz się sprawdzi :-)

Napisane na SM-J510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja sobie wlasnie czekam w potężnej kolejce na pobranie krwi. Stresuje się dzisiejsza beta i jutrzejszym usg bo dziś straszne rzeczy mi się snily

Ja juz po pobraniu a wyniki beda dopiero po 15. Eh tyle czekania.

Piszcie jak tam po wizytach i niech te plamienia szybko ustepuja :)
Ja walcze z katarem, pierwsze mdlosci rowniez sie pojawily.
 
Do góry