reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam i ja sie dołacze ☺ Wstępny termin na 1 sierpnia ☺ Testowałam tydzień temu w piątek,a w sobote tydzień temu robiłam bete wynik 42,7 miesiączke miałam dostać 20.11 cykle miałam regularne co 26 dni,a ostatnia @ miałam 25.10.Byłam w czwartek u lekarza na usg jeszcze nie było widać pęcherzyka jedynie endometrium pogrubione.Lekarz zalecił mi powtórzyc jutro bete mam nadzieje,że wynik będzie ładny☺ I w czwartek mam przyjść na wizyte żeby zobaczyć czy na usg już coś sie pojawi.W czwartek będzie 5+1 ciąży.Jak narazie z objawów oprócz braku miesiączki mam obolałe i nabrzmiałe piersi.Jest to moja druga ciąża mam córke z kwietnia 2015.Pierwsza ciąże od 5 do 15 tyg przechodziłam fatalnie całodobowe mdłości,wymioty i bóle głowy oby teraz było lepiej.Czekamy na następne sierpniówki ☺
Witaj, ja też w czwartek do gin bo ostatnio nic nie było widać oprócz pogrubionego endometrium. Trzymam za Ciebie i malucha kciuki
 
reklama
Byłam wczoraj u ginekologa w związku z plamieniami. Dostałam luteine. Co więcej, okazało się, że moja ciąża jest młodsza. Według daty ostatniej miesiączki powinnam być w 8tygodniu, a według wielkości maleństwa jestem w 6 tyg i 3 dniu. Było już eho serduszka, a maluch ma 4,6mm.[emoji173]️. 4 stycznia wizyta u mojej pani doktor. Założy mi kartę ciąży. Nawet nie wiecie o ile jestem spokojniejsza. W końcu mogę się cieszyć. [emoji134][emoji3][emoji3][emoji7]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczyny! Dziś beta (ok.200) potwierdziła moją pierwszą ciążę. Radość trwała jakaś minutę, teraz panikuję, mimo że się staraliśmy z mężem o dziecko, to wiadomość o ciąży mnie przeraża. Zmiana dotychczasowego życia, to że mąż nie rozumie moich obaw i nie reaguje tak jak się spodziewałam, brak doświadczenia... Nie mam koleżanek ani rodziców, stąd moja próba znalezienia choć cienia wsparcia. :hmm:Dodam, że mam 30 lat, od stycznia zaczynam nową pracę i termin mam na 24 sierpnia. Pozdrawiam wszystkie silne mamy!!!;)
Spokojnie, życie się ułoży. Jak dowiedziałam sie o pierwszej ciąży, dopiero zaczynałam staż, moj wtedy chłopak pracował i zarabiał niewiele ponad najnizsza krajowa. Mieszkalismy w jednym pokoju, ciąża nie z przypadku, szybka decyzja i za pierwszym razem strzał. Też na początku sie cieszyłam, a później do mnie dotarło ze w sumie jak my sobie poradzimy, gdzie będziemy mieszkać, za co żyć. Przez te 9 miesięcy zdążyło się wszystko ułożyć. Dostałam prace po stażu, mąż podwyżkę i nawet mieszkanie sie znalazlo. Teraz jestem już w drugiej ciąży tym już z mężem, oboje mamy dobrą pracę i jest nam dobrze. Dzieciątko to samo szczęście, a życie się zmienia moim zdaniem tylko na lepsze, głowa do góry! Życzę nudnej ciąży! :-)
 
Byłam wczoraj u ginekologa w związku z plamieniami. Dostałam luteine. Co więcej, okazało się, że moja ciąża jest młodsza. Według daty ostatniej miesiączki powinnam być w 8tygodniu, a według wielkości maleństwa jestem w 6 tyg i 3 dniu. Było już eho serduszka, a maluch ma 4,6mm.[emoji173]️. 4 stycznia wizyta u mojej pani doktor. Założy mi kartę ciąży. Nawet nie wiecie o ile jestem spokojniejsza. W końcu mogę się cieszyć. [emoji134][emoji3][emoji3][emoji7]
Super. Ja dzisiaj mam USG i mimo że to druga ciąża zaczynam Panikowac. Może gdyby wstyd Litwę hemoroidy i krew w toalecie- najpewno od nich- była bym spokojniejszy. Za 10h mam lekarza, robię kanapki i lecę do pracy
 
Czego nie można edytować postów - mój słownik kombinuje
Można edytować. Kliknij na post, podświetli się na niebiesko, a u góry pojawi się ołówek, taki no do edycji postu.

Też byłam bardzo zestresowana, niepotrzebnie. A ponoć stres jest tak samo zły jak używki, dlatego już teraz dorzucam od siebie złe myśli, bo nic mi one nie dadzą. Polecam! Spokojnie i miłej wizyty życzę :)
 
Byłam wczoraj u ginekologa w związku z plamieniami. Dostałam luteine. Co więcej, okazało się, że moja ciąża jest młodsza. Według daty ostatniej miesiączki powinnam być w 8tygodniu, a według wielkości maleństwa jestem w 6 tyg i 3 dniu. Było już eho serduszka, a maluch ma 4,6mm.[emoji173]️. 4 stycznia wizyta u mojej pani doktor. Założy mi kartę ciąży. Nawet nie wiecie o ile jestem spokojniejsza. W końcu mogę się cieszyć. [emoji134][emoji3][emoji3][emoji7]
Cichosza super a z czego te plemienia? Ja wczoraj dostałam jakiegoś jednorazowego i dzisiaj będę dzwonić , żeby mnie przyjął bo wizytę mam w środę a do tej pory jajko zniosę z nerwów
 
Cichosza super a z czego te plemienia? Ja wczoraj dostałam jakiegoś jednorazowego i dzisiaj będę dzwonić , żeby mnie przyjął bo wizytę mam w środę a do tej pory jajko zniosę z nerwów
U mnie od niedoboru hormonów (i zapewne stresu). Plamię także przed lub po okresie, do tego długo nie mogłam zajść w ciążę właśnie przez niedobór progesteronu? Czy jakoś tak.
 
reklama
Do góry