reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Byłam dzisiaj u lekarza, wczoraj wieczorem miałam trochę śluzu podbarwionego różowo więc się bardzo wystraszylam. Trafiłam na jakiegoś du..ka, pyta się mnie czy ciąża planowana jakby od tego zależało czy mnie ma zbadać i ewentualnie dać jakieś leki [emoji21] jestem po konizacji szyjki, jak byłam prywatnie u lekarza to powiedział mi, że nie ma śladu po zabiegu. A ten dzisiaj w przychodni stwierdził że szyjki nie mam w ogóle (w czwartek na usg miała 3cm). Usg zrobił mi z łaski przez brzuch, dal luteine i na koniec powiedział "wie Pani w Irlandii to nawet się nie bada do 17 tygodnia - naturalna selekcja, a taki to chrześcijański kraj". Wkur..... się na maksa, oby do środy wytrzymać, wtedy idę do lekarki, która chcę żeby mnie prowadziła.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie rozumiem jak ludzie nie posiadajcy za grosz empatii,wyczucia i umiejetności(serio na tym etapie zrobił ci usg przez brzuch:no:) pchają się do takiego zawodu.Oszczędzaj się!
Dlatego ja mam swojego jednego zaufanego lekarza,którego bardzo starannie wybralam,ale wiadomo czasem coś niepodziewanego wyskoczy niestety i trafia sie na takich lekarzy.Masakra
 
reklama
Nie rozumiem jak ludzie nie posiadajcy za grosz empatii,wyczucia i umiejetności(serio na tym etapie zrobił ci usg przez brzuch:no:) pchają się do takiego zawodu.Oszczędzaj się!
Dlatego ja mam swojego jednego zaufanego lekarza,którego bardzo starannie wybralam,ale wiadomo czasem coś niepodziewanego wyskoczy niestety i trafia sie na takich lekarzy.Masakra
Ninex - miałam swojego lekarza, jest ok ale nie chce go do prowadzenia ciąży, czasem ma dziwne zachowania. Już niejedna ciąża trwa dzięki lezeniu i oszczędzaniu się, ale ten lekarz twierdzi, że absolutnie nie ma takiej potrzeby, na zasadzie co ma być to będzie ☹️dobrze że mam do środy urlop, bo o zwolnieniu to nawet mowy być nie mogło.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdaje sobie sprawę że moja ciąża nie będzie prosta i łatwa do prowadzenia, że mam już trójkę dzieci ale to nie znaczy, że na tym mam położyć lache, wrrr. Mam trochę obciążony wywiad chociażby przez tę konizację, ale zamierzam walczyć obojętnie jak to się skończy aż do końca.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuje :( Nawet nie jestem sobie wstanie wyobrazić co musisz teraz przeżywać :(
Dolek psychiczny jest i to straszny ale z drugiej strony wiem ze nie moge calkiem upasc na dno bo mam 10,5 letnią córkę. Chocby dla niej musze byc silna. Mysle też ze mój Aniolek tez by nie chcial zebym byla smutna. Odczekam tylko czas po ktorym dostane zielone swiatlo na kolejne starania i sie zabierzemy do roboty. Mam przeczucie że uda nam sie w ciagu najpozniej 3 cykli i ze tym razem bedzie to ze szczesliwym koncem.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Byłam dzisiaj u lekarza, wczoraj wieczorem miałam trochę śluzu podbarwionego różowo więc się bardzo wystraszylam. Trafiłam na jakiegoś du..ka, pyta się mnie czy ciąża planowana jakby od tego zależało czy mnie ma zbadać i ewentualnie dać jakieś leki [emoji21] jestem po konizacji szyjki, jak byłam prywatnie u lekarza to powiedział mi, że nie ma śladu po zabiegu. A ten dzisiaj w przychodni stwierdził że szyjki nie mam w ogóle (w czwartek na usg miała 3cm). Usg zrobił mi z łaski przez brzuch, dal luteine i na koniec powiedział "wie Pani w Irlandii to nawet się nie bada do 17 tygodnia - naturalna selekcja, a taki to chrześcijański kraj". Wkur..... się na maksa, oby do środy wytrzymać, wtedy idę do lekarki, która chcę żeby mnie prowadziła.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to nie prywatny gabinet tylko przychodnia czy prywatna czy NFZ robiłabym skargę na piśmie z potwierdzeniem odbioru. Bo jak pojedynczy gabinet to nie masz do kogo się skarzyc
Ewelina8989, też miewam takie myśli, bo mam juz za sobą jedną stratę. Za chwilę sama stawiam sie do pionu, bo tym razem MUSI byc dobrze!


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki....
Oddam wszystko za godzine snu :)
Sen, zmęczenie..od kilku dni.
Do gina idę 18.12.
Pozdrowionka :)
 
Ja będę chodziła do tego samego lekarza co w drugiej ciąży był bardzo sympatyczny zawsze w dobrym humorze mam nadzieje ze to się nie zmieniło. Od czasu kontroli po porodzie jeszcze u niego nie bylam
 
Chciałam dołączyć do Sierpnióweczek☺Ostatnia miesiączka 7 listopada więc jutro całe 5tc☺ starania długie bo blisko 4 lata, po drodze dwa poronienia. W domu dwaj faceci 16 i 12 lat. Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim nudnej ciąży.☺ Wizyta u lekarza 20 grudnia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chciałam dołączyć do sierpnióweczek☺Ostatnia miesiączka 7 listopada więc jutro całe 5tgc☺ starania długie bo blisko 4 lata, po drodze dwa poronienia. W domu dwaj faceci 16 i 12 lat. Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkim nudnej ciąży.☺ Wizyta u lekarza 20 grudnia.
Gratulacje☺ Termin zbliżony do mojego i też lekarza mam 20 grudnia☺
 
Do góry