reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja zazdroszczę przede wszystkim spokoju, chłopcy trosze inaczej się zachowują, są glosniejsi, bardziej żywi, non stop się przewalaja, skaczą, biegają hehe jest bardzo wesoło :) może dlatego że nie mam córki to mam taki obraz w głowie, że dziewczynki są bardziej grzeczne i ułożone :)
Nie wiem czy tu płeć ma znaczenie w byciu spokojnym. Ja byłam bardzo spokojna, moja córka też i jeden brat również. Znam za to wiele szalonych dziewczynek nie do opanowania

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje nowym dziewczynom :*
Polka, czyli moja córeczka jest chłopcem:o to istne tornado ! Nie nadążam za nią.
Trzymajcie kciuki zaraz jadę na obciążenie glukoza fuuu
 
Gratulacje nowym dziewczynom :*
Polka, czyli moja córeczka jest chłopcem:o to istne tornado ! Nie nadążam za nią.
Trzymajcie kciuki zaraz jadę na obciążenie glukoza fuuu
Glukoze robi się tak wcześnie? Myślalam że po trzecim miesiącu. Ja już nic nie pamiętam

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z dnia na dzień czuje się coraz gorzej. Mdłości ciężki żołądek i zmęczona. Wszyscy mi mówią że słabo wyglądam.....

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny.
Zapisalam sie do lekarza i czy wy tez tak dlugo czekaliscie na wizyte do swojego lekarza bo ja az rowny miesiac na 12.01.. i zaraz chyba sie przejde i gdzies inndziej zaspisze bo zglupieje..

Ja mialam cukier podwyzszony w drugiej ciazy. I musialam byc na diecie i kontrolowac cukier..

Dziewczyny czy wy tez tak macie badz mialyscie ze po zrobieniu testu nadal chodzilyscie do lazienki co chwile i sprawdzalyscie czy okres nie przyszedl.. ja tak mam.. i chyba wariuje.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzisiaj pierwsze bliskie spotkanie z wc zaliczone... dobrze ze zdarzyłam zrobić krzywą zanim dopadły mnie jestem w szoku bo tak z krwi na czczo 98(z palca 105) po godzinie 129 po dwóch 80 wiec na tą chwilę cukrzycy nie widać [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nie zgodzę się, że dziewczynki sa grzeczniejsze od chłopców!! :) Sama mam syna który jest uosobieniem anioła, z kolei dziewczynki w rodzinie to żywe srebra i na maxa rozbrykane. Do tego lubią walnąć focha jak to baby. Zresztą wszyscy znajomi mówią że chłopcy spokojniejsi, także przekonacie się same :) Ja też cicho trzymam kciuki za córkę choć od początku jestem przekonana że bedzie właśnie dziewczynka. Z synkiem miałam to samo, od razu czułam że bedzie chłopak i już. Także zobaczymy czy się sprawdzi.


Ja czuję sie fatalnie, o ile pierwsza ciąża upłynęła bez praktycznie żadnych objawów tak teraz mam chyba wszystkie. Zmęczenie, ospałość, mdłości okrutne, nie poranne ale CAŁODZIENNE!! W brzuchu czuję się jakbym miała cegłę, mam okropne wzdęcia, jak zjem cokolwiek to zaraz brzuch mi wyłazi i boli. Jak nie zjem to prawie rzygam, zapachy czuję milion razy mocniej niż wcześniej, wszystko mi śmierdzi, nawet coś co kiedyś pachniało. Mąż narzeka że zachowuje się jak w 9 miesiacu a to dopiero początek, no ale co zrobię jak się czuję tak kijowo. Wczoraj nie miałam kiedy się przespać w dzień więc padłam przed 21, gdzie wcześniej szłam spać o północy!!! Eh facet mnie nie zrozumie, bo pierwszą ciążę pamięta, jak byłam jak skowronek, no ale niestety, chyba nie te lata :p

Ale cieszę się bo przynajmniej wiem że jestem w CIĄŻY!! :) Wizyta dopiero 21 grudnia, mam nadzieję w końcu usłyszeć bicie serca :)
 
Do góry