reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Witajcie. Niesmiało do was dołącze.
Nazywam sie Justyna. Jestem mama dwóch chłopców 7 l Igora oraz 3,5 l Fabiana.
Dziś zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Termin z internetowego kalkulatora wchodzi na 18.08.
Jutro się do lekarza wybiore i zapisze.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj w grupie☺ Gratuluję. ☺
 
Dzisiaj miałam długi dzień. Po pracy zakupy i padam. Dobrze że córka to super grzeczne dziecko.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny :)
Brumba i Justyna919, ja też mam dwóch chłopców. To co, teraz trzymamy kciuki za dziewczynki? Ja bym bardzo chciała :)
 
Polka33 oj tak kciuki zacisniete za dziewczynki. Mnie takze bardzo marzy sie cora.. moze to glupie ale zazdroszcze innym dziewczyma ktore maja corki..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja zazdroszczę przede wszystkim spokoju, chłopcy trosze inaczej się zachowują, są glosniejsi, bardziej żywi, non stop się przewalaja, skaczą, biegają hehe jest bardzo wesoło :) może dlatego że nie mam córki to mam taki obraz w głowie, że dziewczynki są bardziej grzeczne i ułożone :)
 
Do góry