reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Trudno powiedzieć bo to raczej nie jest ból, ja czuję lekkie ciągnięcie. Dodatkowo mam spore wzdęcia i mam wrażliwy brzuch, jak balon napuchnięty, przez to trochę pobolewa. Na wieczór mnie najbardziej wywala. Wieczorem mam +5cm w brzuchu w porównaniu do poranka, i tak prawie codziennie. Jem bardzo mało bo nie mam w ogóle apetytu
To jest do czasu ja zaczelam 8 t (7t1d) do 6 tylam i byłam wzdeta przybralam 5 kg dziś 2 kg mnie zyganie biegunka (zaco jestem wdzięczna od poczadku ciazy straszne zaparcia)jeszcze schudniecie [emoji38] któraś pisała że ma wizytę 19 ja też mam to bedzie 8t2d może zobaczę serduszko byłam w 5t3d i była jamka A w niej pecherzyk i tyle tego było ja beta zrobilam raz tylko dla zwolnienia potem tak się bałam że będzie słabo rosnąć ze już nie szłam zaoszczedzilam sobie mega stresu

eikt3e3k96x30qte.png
 
Już po ciąży : ( beta spadła do 2.74 siedzę i płacze : ( co ja mam robić : (

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z lipcówek wprawdzie ale tez stracilam ciążę. Wczoraj mialam zabieg. Serduszko przestalo bic w 8t2d a dzien pozniej zabieg.zobaczysz, że obie sie podniesiemy szybko i w przyszlym roku bedziemu juz mialy szkraba w brzuszku :-*

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
hej.ja juz po wizycie znaczy sie wczoraj miałam,według ost miesiączki to 6tydz i 3dni wg UsG 5,5tyg widziałam juz malutki zarodek i mini pulsujace serduszko!nast wizyta za dwa tyg zobaczyć czy serce sie dobrze rozwinie i wyznaczyć dokladna date porodu bo jak narazie szacuje na 29.07-3.08

tak wiec nawet jak bede lipcowa mama to zostaje u Was dziewczyny ,chyba mogę co;>?
Mi wyznaczył wstępnie 29.07

eikt3e3k96x30qte.png
 
Ewela, bardzo Ci współczuję. Wypłacz się ile tylko potrzebujesz, z czasem ból będzie mniejszy.


Ja ciągle czuję taki ciężar na żołądku, zwykle jak coś zjem. Jak jestem głodna, to znów bardzo mnie mdli. Wymiotowałam tylko kilka razy. Pod tym względem ta ciąża jest lżejsza, bo z córką każdy dzien zaczynałam od wymiotów. Jutro wizyta - stresuję się, więc i gorzej śpię :(
 
Witam nowe mamusie,robi się żywiej na wątku super;)

U mnie bez zmian mdli strasznie,chyba tylko w trakcie jedzenia przechodzi,jak skończę zaczyna na nowo.Także wesoło.Do wizyty


coraz bliżej więc i mnie stresik dopada co ja tam zobaczęo_O

Nina jejku to co on ci tam robili,współczuję zwłaszcza zważywszy na twoją historię.Czyli teraz w środę masz normalną wizytę?

aaa i pytanko do dziewczyn już po wizytach,Macie już założone karty ciąży?
Tak ja mam, po usg Pani Doktor stwierdziła, ze zakladamy, serduszka jeszcze nie bylo. Troche dziwne bo w pierwszej ciąży mialam karte dopiero okolo 10 tygodnia. Ale wtedy tez trafiłam na docelowego lekarza.
 
Już po ciąży : ( beta spadła do 2.74 siedzę i płacze : ( co ja mam robić : (

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo Ci wspolczuje!!! Niestety czesto tak bywa i tak naprawde zadna z Nas nie moze byc pewna na poczatku, w tych pierwszych kilku tygodniach, ze w 100 % jest wszystko ok.
 
reklama
Ewela,Elodia Bardzo współczuję nawet nie wyobrażam sobie co czujecie:(

Właśnie dla każdego lekarza inny czas jest odpowiedni na założenie karty ciąży ,a że nie pamiętam w którym tygodniu mój mi zakładał w poprzedniej ciąży to pytam.Raczej nie nastawiam się już na dostanie jej w czwartek.I na dodatek posiałam gdzieś moje badanie grupy krwi,więc zapewne będę musiała wyrabiać na nowo ech
 
Do góry