reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Już po ciąży : ( beta spadła do 2.74 siedzę i płacze : ( co ja mam robić : (

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Tak mi przykro

eikt3e3k96x30qte.png
 
reklama
Ja z lipcówek wprawdzie ale tez stracilam ciążę. Wczoraj mialam zabieg. Serduszko przestalo bic w 8t2d a dzien pozniej zabieg.zobaczysz, że obie sie podniesiemy szybko i w przyszlym roku bedziemu juz mialy szkraba w brzuszku :-*

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Współczuje :( Nawet nie jestem sobie wstanie wyobrazić co musisz teraz przeżywać :(
 
Ewela, bardzo Ci współczuję. Wypłacz się ile tylko potrzebujesz, z czasem ból będzie mniejszy.


Ja ciągle czuję taki ciężar na żołądku, zwykle jak coś zjem. Jak jestem głodna, to znów bardzo mnie mdli. Wymiotowałam tylko kilka razy. Pod tym względem ta ciąża jest lżejsza, bo z córką każdy dzien zaczynałam od wymiotów. Jutro wizyta - stresuję się, więc i gorzej śpię :(
Ja 1 ciąże też tak ciężko przechodziłam,a teraz rzadko kiedy mnie mdli i z jednej strony bardzo się ciesze,a z drugiej się boje,że może coś jest nie tak :/ Chociaż mówia,że każda ciąża jest inna
 
Byłam dzisiaj u lekarza, wczoraj wieczorem miałam trochę śluzu podbarwionego różowo więc się bardzo wystraszylam. Trafiłam na jakiegoś du..ka, pyta się mnie czy ciąża planowana jakby od tego zależało czy mnie ma zbadać i ewentualnie dać jakieś leki [emoji21] jestem po konizacji szyjki, jak byłam prywatnie u lekarza to powiedział mi, że nie ma śladu po zabiegu. A ten dzisiaj w przychodni stwierdził że szyjki nie mam w ogóle (w czwartek na usg miała 3cm). Usg zrobił mi z łaski przez brzuch, dal luteine i na koniec powiedział "wie Pani w Irlandii to nawet się nie bada do 17 tygodnia - naturalna selekcja, a taki to chrześcijański kraj". Wkur..... się na maksa, oby do środy wytrzymać, wtedy idę do lekarki, która chcę żeby mnie prowadziła.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dzisiaj u lekarza, wczoraj wieczorem miałam trochę śluzu podbarwionego różowo więc się bardzo wystraszylam. Trafiłam na jakiegoś du..ka, pyta się mnie czy ciąża planowana jakby od tego zależało czy mnie ma zbadać i



ewentualnie dać jakieś leki [emoji21] jestem po konizacji szyjki, jak byłam prywatnie u lekarza to powiedział mi, że nie ma śladu po zabiegu. A ten dzisiaj w przychodni stwierdził że szyjki nie mam w ogóle (w czwartek na usg miała 3cm). Usg zrobił mi z łaski przez brzuch, dal luteine i na koniec powiedział "wie Pani w Irlandii to nawet się nie bada do 17 tygodnia - naturalna selekcja, a taki to chrześcijański kraj". Wkur..... się na maksa, oby do środy wytrzymać, wtedy idę do lekarki, która chcę żeby mnie prowadziła.

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra lekarz! Wkurzony, ze mu dupe zawracasz, bo pewnie kawki sie chciał napic...
 
Ewela,Elodia Bardzo współczuję nawet nie wyobrażam sobie co czujecie:(

Właśnie dla każdego lekarza inny czas jest odpowiedni na założenie karty ciąży ,a że nie pamiętam w którym tygodniu mój mi zakładał w poprzedniej ciąży to pytam.Raczej nie nastawiam się już na dostanie jej w czwartek.I na dodatek posiałam gdzieś moje badanie grupy krwi,więc zapewne będę musiała wyrabiać na nowo ech
Ja w pierwszej ciąży na początku chodzilam do takiego buca co nawet mi nie powiedział. Potem na drugiej wizycie nawrzeszczal jak zapytałam że przecież założył. Tylko nie dał. Więc szybko zmieniłam gina. W każdym razie

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewelina8989, też miewam takie myśli, bo mam juz za sobą jedną stratę. Za chwilę sama stawiam sie do pionu, bo tym razem MUSI byc dobrze!
 
Do góry