reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

0C5A456D-B452-46AF-91AB-21D204457A4B.jpeg
kupilam czapeczkę w smyku za 10zl taka jak chciałam mówię tu o kroju, tylko nie kupiłam za małej? Obwód 36-38cm , przeraża mnie jej wielkość :D jest taka malutka
 

Załączniki

  • 0C5A456D-B452-46AF-91AB-21D204457A4B.jpeg
    0C5A456D-B452-46AF-91AB-21D204457A4B.jpeg
    454,1 KB · Wyświetleń: 454
reklama
Ła, przeczytałam wszystko :)
Beciki są de best, można dziecko w nim położyć, na nim położyć, nie rozpina się, nie rozwala i wygląda ślicznie, uwielbiam beciki. Kuba i Jasio mieli beciki.

No to się zaczynam chwalić:
Będę miała dwie córki :)
Ułożone są, jak to ona określiła? Podłużnie miednicowo, czyli są dupkami do dołu, zwrócone do siebie twarzyczkami :) Jedną udało się uchwycić w 3D, ale nie drukowaliśmy. Ważą praktycznie tyle samo: 354g i 359g ile mają cm nie wiem, bo dzisiaj tego nie mierzyła. No i termin z USG zmienił się z 31 lipca na 3 sierpnia :D Jestem mega happy.

Dodam, że lekarka mi powiedziała, że dziewczyny są tak podobne wagowo, że jakby się sklonowały. Fajnie w ogóle wyglądała przegroda owodniowa, jakby falowała jakaś nitka. A i foteczki mam buziolków :) i muszelek. Jedna akurat otwarła dziubek, to wygląda dziwnie.
Zobacz załącznik 842712 Zobacz załącznik 842713 Zobacz załącznik 842714 Zobacz załącznik 842715
Super [emoji7] gratulacje!!

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Ła, przeczytałam wszystko :)
Beciki są de best, można dziecko w nim położyć, na nim położyć, nie rozpina się, nie rozwala i wygląda ślicznie, uwielbiam beciki. Kuba i Jasio mieli beciki.

No to się zaczynam chwalić:
Będę miała dwie córki :)
Ułożone są, jak to ona określiła? Podłużnie miednicowo, czyli są dupkami do dołu, zwrócone do siebie twarzyczkami :) Jedną udało się uchwycić w 3D, ale nie drukowaliśmy. Ważą praktycznie tyle samo: 354g i 359g ile mają cm nie wiem, bo dzisiaj tego nie mierzyła. No i termin z USG zmienił się z 31 lipca na 3 sierpnia :D Jestem mega happy.

Dodam, że lekarka mi powiedziała, że dziewczyny są tak podobne wagowo, że jakby się sklonowały. Fajnie w ogóle wyglądała przegroda owodniowa, jakby falowała jakaś nitka. A i foteczki mam buziolków :) i muszelek. Jedna akurat otwarła dziubek, to wygląda dziwnie.
Zobacz załącznik 842712 Zobacz załącznik 842713 Zobacz załącznik 842714 Zobacz załącznik 842715
Cudowne dziewczynki [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam dzis dosc.. pojechalismy z mezem po mleczko prosto od krowy (5litrow) i swojskie maselko ok 50km do tego mezul zazyczyl sobie plince na obiad, narobil tego tyle ze smazylam je dobre 1.5godz,to zamialo mi sie na grzyby lesne w smietanie i ziemniaki i je robie teraz [emoji23]
A co do rozkow itd pamietam ze moja mloda nie miala zadnych ochroniaczy tylko miśki obok w rogach i ze spala w rozku bo bylo wygodnie ja brac do karmienia a pozniej normalnie pod kolderka ;)

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Łaski! 79 postów naskrobałyście!! Ładnie, ładnie. Idziecie na rekord.
U mnie dziś od rana pracowicie :) o 6:30 zawiozłam Męża do roboty, pozniej sprzątałam i na 10 byłam umówiona z Psiapsióła na przymiarkę sukni ślubnej. Zeszło nam z 2h. Pozniej szybkie zakupy, wizyta u mechanika i już o 13 była u mnie koleżanka z pracy i szefowa w jednej osobie :)

Chwile pogadałyśmy, w międzyczasie szybki obiad i teraz będę odpoczywała :)

@luiza dziewczynki piękne ;) widać od pierwszych dni wspólnie poznają świat i plotkują ;)

Piękne macie brzuszki Kochane :)

Ja otulaczy chyba nie będę kupowała, choć słodziutkie to wyglada. Jeszcze musze zgłębić te tematy, bo nie czytałam nic w necie o tym :/

Miłego popołudnia drogie Panie [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie jest to nie miarodajne jednak nie chce nikogo straszyć, więc nie będę pisała o mojej 1 ciąży. W Anglii Tez są chyba 3 USG ale tam mierzy się przy tym obwód brzucha więc można wywnioskować czy dziecko rośnie. Mi moja waga rosła w 1 ciąży ale to był mój tłuszcz A dziecko od kilku tyg. Stało z wagą. Ostatnie USG rewelacyjne a potem...Ale mi tu chodzi o późniejszą ciaze teraz poprostu chce dla spokoju skontrolować co i jak. Spytajcie swoje położenie może o pomiary obwodu brzucha.
Ja mieszkam we Włoszech- miałam robione dopiero 1 usg bodajże w drugim miesiącu, gdzie dowiedziałam się ile dziecko mierzy i ze wszystko ok. Badanie trwało 5 min. W 14 tygodniu nie miałam robionego usg - bo to niewazne tutaj. Chodziłam całą zestresowana, bo dwoje dzieci urodziłam w Polsce i mam inne porównanie. Jestem w 18 tygodniu i dalej nic nie wiem - miałam robiona amnopunkcje by cokolwiek się dowiedzieć o dziecku i z racji tego, że mam 41 lat. Mam mieć drugie usg w kwietniu, ale nie spodziewam się konkretnych badań. Na szczęście amnopunkcja mi wiele powie.
 
reklama
To ja po tym co piszecie tez jeszcze się zastanowię czy warto kupować taki cały zestaw skoro na początku może się nie przydać, a przecież mam już kupiony rożek taki jak ja zdjęciu ( na Allegro za 40 zł i bardzo polecam)
1521221691-426ce66f208ca89f-aaaaaa.jpeg
i kokon również, wiec co za dużo to nie zdrowo. Po prostu kupię jakaś poduszeczkę plus kocyk i myśle, ze starczy. A o tych ochraniaczach na łóżeczko tez w późniejszym czasie tzn maj/czerwiec dowiem się więcej i wtedy zadecyduje czy to się przyda czy nie.
1521221664-9af20941417406ec-aaaaaa.jpeg



A dziś po pracy nie mogłam się powstrzymać i wstąpiłam do h&m żeby pooglądać na dziale dzidziusiowym ciuszki i tak ogólnie to w ogóle się tam nie opłaca, o wiele bardziej wole pepco i oczywiście ciucholandy. Jedynie skusilam się na takie słodkie opaski, bo wiem, że wiecu już takich nie będę kupowała, a będzie słodko wyglądać [emoji5][emoji5]
1521221800-a9770ab83a9696db-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Do góry