reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ła, przeczytałam wszystko :)
Beciki są de best, można dziecko w nim położyć, na nim położyć, nie rozpina się, nie rozwala i wygląda ślicznie, uwielbiam beciki. Kuba i Jasio mieli beciki.

No to się zaczynam chwalić:
Będę miała dwie córki :)
Ułożone są, jak to ona określiła? Podłużnie miednicowo, czyli są dupkami do dołu, zwrócone do siebie twarzyczkami :) Jedną udało się uchwycić w 3D, ale nie drukowaliśmy. Ważą praktycznie tyle samo: 354g i 359g ile mają cm nie wiem, bo dzisiaj tego nie mierzyła. No i termin z USG zmienił się z 31 lipca na 3 sierpnia :D Jestem mega happy.

Dodam, że lekarka mi powiedziała, że dziewczyny są tak podobne wagowo, że jakby się sklonowały. Fajnie w ogóle wyglądała przegroda owodniowa, jakby falowała jakaś nitka. A i foteczki mam buziolków :) i muszelek. Jedna akurat otwarła dziubek, to wygląda dziwnie.
Zobacz załącznik 842712 Zobacz załącznik 842713 Zobacz załącznik 842714 Zobacz załącznik 842715

Wow, gratuluje podwójnego szczęścia [emoji5][emoji86] super, że wszystko z nimi w porządku i już takie zżyte są ze sobą w brzuszku [emoji56]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
reklama
Jejusss zamowilam sobie stanik z allegro i wyszlo 75H, teoretycznie powinno byc 75I bo mam w cycach 108 cm [emoji15] [emoji15] [emoji15] masakra...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DSC_0028.JPG
DSC_0017.JPG
DSC_0018.JPG
DSC_0019.JPG
DSC_0024.JPG
DSC_0026.JPG
DSC_0027.JPG
Ja juz po wizycie dzidzia waży 375 g. Oczywiście nie chciała się dobrze rozkraczyć :-D tydzien temu lepiej się pokazała i wtedy lekarka powiedziała że ewidentnie dziewczynka, dzisiaj inna lekarka tez powiedziała ze raczej dziewczynka. Ale ja pewności nie mam ze tak na 100 % po usg w 30 tygodniu jak się znowu potwierdzi to uwierzę, nie dowiarek ze mnie :-D w razie co to mam i różowe ubranka, neutralne, lub chłopięce niebieskie także będzie miało w czym chodzić nawet jak będzie pomyłka :p
Usg miałam przez brzuch potem dopochwowo żeby zbadać szyjkę czy jest ok. Mała nawet buzi bardzo nie chciała pokazać co chwilę się drapala po nosie albo przy twarzy rączka .3 d nie robiła bo za bardzo się kręciła albo zasłaniala także ładne by nie były. Nawet te zwykłe fotki są słabe. Po usg poszłam do lumpeksu i kupiłam kilka ubranek :-)
 

Załączniki

  • DSC_0028.JPG
    DSC_0028.JPG
    712,7 KB · Wyświetleń: 408
  • DSC_0017.JPG
    DSC_0017.JPG
    651,8 KB · Wyświetleń: 414
  • DSC_0018.JPG
    DSC_0018.JPG
    591,6 KB · Wyświetleń: 413
  • DSC_0019.JPG
    DSC_0019.JPG
    576,5 KB · Wyświetleń: 399
  • DSC_0024.JPG
    DSC_0024.JPG
    702,4 KB · Wyświetleń: 411
  • DSC_0026.JPG
    DSC_0026.JPG
    641,3 KB · Wyświetleń: 408
  • DSC_0027.JPG
    DSC_0027.JPG
    848,2 KB · Wyświetleń: 410
Ty jesteś szczuplutka jak nie wiadomo co, nie masz po co się wyszczuplać :D a tylko mnie się wydaje, że paski ładnie podkreślają brzuszek? :D

Ja sobie właśnie upatrzyłam taka sukienkę:
c90096a5aeeff4b628ef7e1a2f65a90b.jpg


p19u43r85mf3dc6h.png
To prawda paski podkreślają brzuszek taki bardziej okrągły wtedy wygląda ;-) na zakupy trzeba zakładać paski i jak się wychodzi z domu wtedy brzuch lepiej widać i większe szanse ze ktoś zauważy i ustąpi miejsca w kolejce :-D ale wiadomo różnie bywa z ludźmi.. :-/
 
Jejusss zamowilam sobie stanik z allegro i wyszlo 75H, teoretycznie powinno byc 75I bo mam w cycach 108 cm [emoji15] [emoji15] [emoji15] masakra...

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom


No to powiem Ci, że masz co dźwigać [emoji87] ja to przed zajściem w ciąże miałam mały biust, teraz się cieszę, bo trochę urósł, jest jędrniejszy i większy, ale nadal rozmiar taki, że pleców to mi na pewno nie urwie nawet pod koniec ciąży. No chyba, że przez dźwiganie brzucha [emoji16]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
To ja po tym co piszecie tez jeszcze się zastanowię czy warto kupować taki cały zestaw skoro na początku może się nie przydać, a przecież mam już kupiony rożek taki jak ja zdjęciu ( na Allegro za 40 zł i bardzo polecam)
1521221691-426ce66f208ca89f-aaaaaa.jpeg
i kokon również, wiec co za dużo to nie zdrowo. Po prostu kupię jakaś poduszeczkę plus kocyk i myśle, ze starczy. A o tych ochraniaczach na łóżeczko tez w późniejszym czasie tzn maj/czerwiec dowiem się więcej i wtedy zadecyduje czy to się przyda czy nie.
1521221664-9af20941417406ec-aaaaaa.jpeg



A dziś po pracy nie mogłam się powstrzymać i wstąpiłam do h&m żeby pooglądać na dziale dzidziusiowym ciuszki i tak ogólnie to w ogóle się tam nie opłaca, o wiele bardziej wole pepco i oczywiście ciucholandy. Jedynie skusilam się na takie słodkie opaski, bo wiem, że wiecu już takich nie będę kupowała, a będzie słodko wyglądać [emoji5][emoji5]
1521221800-a9770ab83a9696db-aaaaaa.jpeg



oar8flw1mdp5ujvp.png
Daj jak mozesz link do rożka. Bardzo gruby On jest?
 
Zobacz załącznik 842771 Zobacz załącznik 842772 Zobacz załącznik 842773 Zobacz załącznik 842774 Zobacz załącznik 842775 Zobacz załącznik 842776 Zobacz załącznik 842777 Ja juz po wizycie dzidzia waży 375 g. Oczywiście nie chciała się dobrze rozkraczyć :-D tydzien temu lepiej się pokazała i wtedy lekarka powiedziała że ewidentnie dziewczynka, dzisiaj inna lekarka tez powiedziała ze raczej dziewczynka. Ale ja pewności nie mam ze tak na 100 % po usg w 30 tygodniu jak się znowu potwierdzi to uwierzę, nie dowiarek ze mnie :-D w razie co to mam i różowe ubranka, neutralne, lub chłopięce niebieskie także będzie miało w czym chodzić nawet jak będzie pomyłka :p
Usg miałam przez brzuch potem dopochwowo żeby zbadać szyjkę czy jest ok. Mała nawet buzi bardzo nie chciała pokazać co chwilę się drapala po nosie albo przy twarzy rączka .3 d nie robiła bo za bardzo się kręciła albo zasłaniala także ładne by nie były. Nawet te zwykłe fotki są słabe. Po usg poszłam do lumpeksu i kupiłam kilka ubranek :-)


No to już spora dziewuszka [emoji4][emoji4] moja w 17 tygodniu 4 dniu jak byłam na usg to ważyła 220 g i miała 12 cm i była dziewczynką. Zobaczymy co powie lekarz w przyszłym tygodniu na tym polowkowym. Mam nadzieje, że nadal będzie to dziewczynka, bo jak widać ja już zakupy przystosowałam do tej płci.

No teraz to już chyba bardziej w stronę dziewczynki, jednak chłopaczki to musza cokolwiek mieć między nóżkami, a tutaj trzymam kciuki żeby jednak nie zrobiła Ci niespodzianki [emoji28]

Fajne ciuszki, na pewno się przydadzą :) ja pod koniec marca wyjeżdżam do mamy na Śląsk i tam nastawiam się, że odwiedzę dwa większe lumpeksy i na pewno coś pokupuje. Jeszcze planuje 22 marca podejść do lidla i też coś wybrac. To już choroba z tymi ciuszkami


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
No to powiem Ci, że masz co dźwigać [emoji87] ja to przed zajściem w ciąże miałam mały biust, teraz się cieszę, bo trochę urósł, jest jędrniejszy i większy, ale nadal rozmiar taki, że pleców to mi na pewno nie urwie nawet pod koniec ciąży. No chyba, że przez dźwiganie brzucha [emoji16]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Ani mi nie mow.. i tak mam problemy z krzyzem [emoji53] jak schudlam to i one zjechaly a teraz znowu to dzwigam ,i to bez mleka.. a co jesli dojdzie mleko [emoji23] wspolczuje sobie [emoji23] ale nie powiem mimo ze duze to pelne i jedrne [emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to już spora dziewuszka [emoji4][emoji4] moja w 17 tygodniu 4 dniu jak byłam na usg to ważyła 220 g i miała 12 cm i była dziewczynką. Zobaczymy co powie lekarz w przyszłym tygodniu na tym polowkowym. Mam nadzieje, że nadal będzie to dziewczynka, bo jak widać ja już zakupy przystosowałam do tej płci.

No teraz to już chyba bardziej w stronę dziewczynki, jednak chłopaczki to musza cokolwiek mieć między nóżkami, a tutaj trzymam kciuki żeby jednak nie zrobiła Ci niespodzianki [emoji28]

Fajne ciuszki, na pewno się przydadzą :) ja pod koniec marca wyjeżdżam do mamy na Śląsk i tam nastawiam się, że odwiedzę dwa większe lumpeksy i na pewno coś pokupuje. Jeszcze planuje 22 marca podejść do lidla i też coś wybrac. To już choroba z tymi ciuszkami


oar8flw1mdp5ujvp.png
Mam nadzieję że niespodzianki nie zrobi :-D no chyba że ten siusiak gdzieś do nogi się przylepil i nie było widać :-D najważniejsze aby zdrowe chociaż szkoda mi by było różowych ubranek
Ja też lubię lumpeksy za grosze można super ciuszki kupić i nie zniszczone .
O to zaszalejesz jak pojedziesz . To Ty już jesteś zakupoholiczką...:p
Ale wszystko się przyda ..zawsze będziesz miała dla kolejnego dzidziusia jak nie zdążysz użyć :-)
 
reklama
Do góry