reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ła, przeczytałam wszystko :)
Beciki są de best, można dziecko w nim położyć, na nim położyć, nie rozpina się, nie rozwala i wygląda ślicznie, uwielbiam beciki. Kuba i Jasio mieli beciki.

No to się zaczynam chwalić:
Będę miała dwie córki :)
Ułożone są, jak to ona określiła? Podłużnie miednicowo, czyli są dupkami do dołu, zwrócone do siebie twarzyczkami :) Jedną udało się uchwycić w 3D, ale nie drukowaliśmy. Ważą praktycznie tyle samo: 354g i 359g ile mają cm nie wiem, bo dzisiaj tego nie mierzyła. No i termin z USG zmienił się z 31 lipca na 3 sierpnia :D Jestem mega happy.

Dodam, że lekarka mi powiedziała, że dziewczyny są tak podobne wagowo, że jakby się sklonowały. Fajnie w ogóle wyglądała przegroda owodniowa, jakby falowała jakaś nitka. A i foteczki mam buziolków :) i muszelek. Jedna akurat otwarła dziubek, to wygląda dziwnie.
Zobacz załącznik 842712 Zobacz załącznik 842713 Zobacz załącznik 842714 Zobacz załącznik 842715
Gratuluję:) Masz 2 synów a teraz 2 córeczki super.
 
Mam nadzieję że wiosna będzie przepiękna.....bo ostatni guziczek wiosennego płaszczyka się ledwo dopina :-D:-D
 
Chyba w sierpniu urodzi się więcej dziewczynek niż chłopców :laugh2:
Haha chłopcy będą mogli przebierać w dziewczynach później :D :D

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Do góry