reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Co do spania to córka spala pod kolderka albo w rożku ale to byl luty. Teraz myślę że wystarczy pieluszka na początek a później jak się zrobi chłodniej to kołderka lub właśnie rożek.
Ochraniacze do łóżeczka mamy i używaliśmy ale są takie płaskie i krótkie więc jest duży dostęp powietrza.

Może wreszcie w przyszłym tygodniu się dowiemy co noszę w brzuszku.
 
reklama
To kto jeszcze ma dzisiaj usg ? :-)
Ja idę się powoli kąpać i szykować ,mam o 15 ale jedziemy wcześniej bo wkoncu synek z nami nie idzie i zostawiamy go u siostry tam będzie miał lepsze zajęcie niż siedzenie u lekarza :p
Nie wiem w co się ubrać ..we wszystkim czuje się źle ..będę chyba stać godz przed szafą ..chyba do tego zimno dzisiaj.
 
Co do spania to córka spala pod kolderka albo w rożku ale to byl luty. Teraz myślę że wystarczy pieluszka na początek a później jak się zrobi chłodniej to kołderka lub właśnie rożek.
Ochraniacze do łóżeczka mamy i używaliśmy ale są takie płaskie i krótkie więc jest duży dostęp powietrza.

Może wreszcie w przyszłym tygodniu się dowiemy co noszę w brzuszku.
U mnie tak samo było też tak robiliśmy , syn z końca stycznia
 
Juz kiedys pisalysmy o poscieli i wtedy mówiłam ze naczytalam sie jakie poduszeczki i kolderki sa niebezpieczne. Dlatego przemysle czy kupie zestaw poscieli, czy dziecko bedzie spało w samym rozku. Moze znajde jakies madre strony na ten.temat ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam kupioną pościel, a zaczęłam używać dopiero koło roczku. Na początek nie jest to konieczny wydatek [emoji5]
No to ja pewnie wrzucę zdjęcia ostatnia :D haha bo ja chcę remontować i urządzać pokoik w maju a mój mąż twierdzi, że można to zrobić spokojnie w czerwcu, bo cytuję "zajmie mu to 2 dni"... :D

p19u43r85mf3dc6h.png
Ja znając siebie pewnie rozłożę łóżeczko w sierpniu [emoji23] synek i tak będzie spał z nami w pokoju.
Ła, przeczytałam wszystko :)
Beciki są de best, można dziecko w nim położyć, na nim położyć, nie rozpina się, nie rozwala i wygląda ślicznie, uwielbiam beciki. Kuba i Jasio mieli beciki.

No to się zaczynam chwalić:
Będę miała dwie córki :)
Ułożone są, jak to ona określiła? Podłużnie miednicowo, czyli są dupkami do dołu, zwrócone do siebie twarzyczkami :) Jedną udało się uchwycić w 3D, ale nie drukowaliśmy. Ważą praktycznie tyle samo: 354g i 359g ile mają cm nie wiem, bo dzisiaj tego nie mierzyła. No i termin z USG zmienił się z 31 lipca na 3 sierpnia :D Jestem mega happy.

Dodam, że lekarka mi powiedziała, że dziewczyny są tak podobne wagowo, że jakby się sklonowały. Fajnie w ogóle wyglądała przegroda owodniowa, jakby falowała jakaś nitka. A i foteczki mam buziolków :) i muszelek. Jedna akurat otwarła dziubek, to wygląda dziwnie.
Zobacz załącznik 842712 Zobacz załącznik 842713 Zobacz załącznik 842714 Zobacz załącznik 842715
Aaa... Super [emoji7][emoji7] gratulacje. Śliczne dziewczynki.

Cichosza teraz jest taki duży wybór chust, że można oczopląsu dostać [emoji6] początkowo wybiera się różne krawędzie, ponieważ łatwiej się nauczyć.

Powodzenia dziś na wizytach [emoji4]

 
Ła, przeczytałam wszystko :)
Beciki są de best, można dziecko w nim położyć, na nim położyć, nie rozpina się, nie rozwala i wygląda ślicznie, uwielbiam beciki. Kuba i Jasio mieli beciki.

No to się zaczynam chwalić:
Będę miała dwie córki :)
Ułożone są, jak to ona określiła? Podłużnie miednicowo, czyli są dupkami do dołu, zwrócone do siebie twarzyczkami :) Jedną udało się uchwycić w 3D, ale nie drukowaliśmy. Ważą praktycznie tyle samo: 354g i 359g ile mają cm nie wiem, bo dzisiaj tego nie mierzyła. No i termin z USG zmienił się z 31 lipca na 3 sierpnia :D Jestem mega happy.

Dodam, że lekarka mi powiedziała, że dziewczyny są tak podobne wagowo, że jakby się sklonowały. Fajnie w ogóle wyglądała przegroda owodniowa, jakby falowała jakaś nitka. A i foteczki mam buziolków :) i muszelek. Jedna akurat otwarła dziubek, to wygląda dziwnie.
Zobacz załącznik 842712 Zobacz załącznik 842713 Zobacz załącznik 842714 Zobacz załącznik 842715
Wow. Gratulacje. Piękne dziewczyny [emoji3]

 
Się u mnie z pogodą porobiło, śnieg wali jak szalony.... Że też teraz mu się przypomniało, a nie jak był styczeń, luty...
 
reklama
Ła, przeczytałam wszystko :)
Beciki są de best, można dziecko w nim położyć, na nim położyć, nie rozpina się, nie rozwala i wygląda ślicznie, uwielbiam beciki. Kuba i Jasio mieli beciki.

No to się zaczynam chwalić:
Będę miała dwie córki :)
Ułożone są, jak to ona określiła? Podłużnie miednicowo, czyli są dupkami do dołu, zwrócone do siebie twarzyczkami :) Jedną udało się uchwycić w 3D, ale nie drukowaliśmy. Ważą praktycznie tyle samo: 354g i 359g ile mają cm nie wiem, bo dzisiaj tego nie mierzyła. No i termin z USG zmienił się z 31 lipca na 3 sierpnia :D Jestem mega happy.

Dodam, że lekarka mi powiedziała, że dziewczyny są tak podobne wagowo, że jakby się sklonowały. Fajnie w ogóle wyglądała przegroda owodniowa, jakby falowała jakaś nitka. A i foteczki mam buziolków :) i muszelek. Jedna akurat otwarła dziubek, to wygląda dziwnie.
Zobacz załącznik 842712 Zobacz załącznik 842713 Zobacz załącznik 842714 Zobacz załącznik 842715
Gratulacje:) śliczne :)

Napisane na ASUS_X008D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry