reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

@oliwiapatrycja Dobrze, że wszystko w porządku [emoji16] Widzę, że Ty podobnie jak ja, jak nie widzę to nie uwierzę [emoji4]
Ubranka super[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
Hyhy ja tez jak nie zobacze to nie uwierze [emoji39]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba z godz byłam na usg tak dokładnie wszystko badała. Mąż był ze mną podczas usg przez brzuch i przez dół :p .Lekarka musiała wyjść bo ktoś się długo dobijal do telefonu i wkoncu wyszła żeby odebrać, zostawiła mi głowice usg na brzuchu ,a mąż podszedł i mówi to on mi zrobi sam usg ,ja zaczęłam się śmiać jak głupia aż się potem wstydziłam że tak piałam że pewnie na korytarzu było słychać :-D lekarka która mi robiła usg też w ciąży była bo miała już spory brzuszek :-)
 
Wczoraj to powiedziałam mężowi[emoji16] A ja chyba psychicznie przyjęłam już chłopca...Mam nadzieję, że gin w poniedziałek mi potwierdzi [emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
O to już blisko do poniedziałku także niebawem się dowiesz czy się potwierdzi :-)
ja to muszę czekać do 30tyg akurat wypada dzień po dniu matki 26maj to może prezent mi zrobi i wkoncu zrobi konkretny szpagat żeby już było pewne :p
 
@Prymulkax co u ciebie ,jak się czujesz? :-)

Hej kochana. Dzięki za pamięć :) tak zaglądam do Was regularnie i czytam. Super ze dzidzieciątka rosną. Dopiero co były maluchy takie a tu już takie duże no i brzuszki macie piękne; ) no u mnie trochę pod gorkę ale mam nadzieje ze się unormuje ;*
 
reklama
Wczoraj to powiedziałam mężowi[emoji16] A ja chyba psychicznie przyjęłam już chłopca...Mam nadzieję, że gin w poniedziałek mi potwierdzi [emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
Ja też właśnie psychicznie jestem już nastawiona na chłopca. I nie wiem jaka była by reakcja że jednak dziewczynka . Na pewno i tak byłabym ucieszona ale pewnie zszokowana. Ale to bardzo mało prawdopodobne jest. Na USG sama widziałam podobiznę u dzidzia między nogami do tego co jest u mezulka między nogami :D
Zamawiałyście może ciuszki na chińskich stronach? coś chyba było kiedyś na ten temat ale już nie pamiętam. Tata się uparł na strój Batmana, który jest na wishu :D Normalnie gorzej niż z dzieckiem
Baby-Girl-Pajacyki-Batman-Noworodka-Ubrania-Dla-Dzieci-Ciep-e-Maluch-Ch-opc-w-Odzie-Kombinezon.jpg_640x640.jpg
Ja zamawiam dość sporo rzeczy ale dziecięcych ciuszkow nie. Dużo taki strój kosztuje ? Fajniutki ;)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry