reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Zazdroszcze Wam tych brzuchow. Spodnie sie nie dopinaja ale w kolejkach jeszcze nikt mnie nie przepuszcza ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi też się spodnie już nie dopinają. Musze na Olx w końcu poszukać jakieś spodnie ciążowe. W domu nosze dresy, ale gorzej jak chce gdzieś wyjść. W rajstopach też mi nie wygodnie i brzuch szybko boli. Najlepiej jakby było już ciepło i możnaby chodzić w sukience bez rajstop.:);)
 
reklama
Mi też się spodnie już nie dopinają. Musze na Olx w końcu poszukać jakieś spodnie ciążowe. W domu nosze dresy, ale gorzej jak chce gdzieś wyjść. W rajstopach też mi nie wygodnie i brzuch szybko boli. Najlepiej jakby było już ciepło i możnaby chodzić w sukience bez rajstop.:);)
Mi najwygodniej w leginsach i tunikach albo sukienkach ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się zakochałam w leginsach z panelem z h&m. W porównaniu do zwykłych leginsów są o niebo lepsze jeżeli brzuszek jest widoczny. Po domu chodzę w zwykłych leginsach z decathlonu za 20 zł a na wyjście a zwykle jest to tylko ginekolog, endokrynolog lub labolatorium to ubieram te z h&m a cena to 40 zł. Dodam jeszcze że te z h&m są dużo cieńsze niż z decathlonu więc jak zrobi się cieplej to ideolo :wink:
 
A gumka Cię nie uciska? Bo w moim rozmiarze gumka mnie denerwuje, myślałam nawet żeby kupić wiekszy rozmiar ale, boje się że wtedy będą spadać. Chyba, że rozejrze się za takimi ciążowymi. :)
Ja kupiłam sobie zwykłe leginsy większe bo też mnie uwierały w brzuchu i teraz w brzuchu są ok ale po kilku krokach wyglądam jakbym miała pampersa między nogami :laugh2::laugh2:
 
Nooo u mnie też już kiepsko ze spodniami, niby tylko 1.5 kg do przodu, a dyskomfort ogromny:(

rfxggzu381pl78d4.png
 
U mnie dokładnie tak samo! :-) nic nie czuję waga w miejscu od początku. .. brzuszek już duzy....
Ale mam łożysko na przedniej ścianie i tłumacze sobie ze to dlatego wszystko; -)
Ja też mam łożysko na przedniej ścianie :) brzuszek mam taki średni, a jeśli chodzi o wagę to mam na razie jakieś 2kg na plusie od początku (dokładnie nie wiem) ale ja jem mnóstwo słodyczy, może gdybym nie jadła tyle, to też nic bym nie miała :) ruchy czuję dopiero od kilku dni

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Mi też się spodnie już nie dopinają. Musze na Olx w końcu poszukać jakieś spodnie ciążowe. W domu nosze dresy, ale gorzej jak chce gdzieś wyjść. W rajstopach też mi nie wygodnie i brzuch szybko boli. Najlepiej jakby było już ciepło i możnaby chodzić w sukience bez rajstop.:);)
Kup sobie rajstopy ciążowe - to bajka w porównaniu do zwykłych :) w spodniach ciążowych też już miesiąca chodzę

p19u43r85mf3dc6h.png
 
reklama
Ja tez jeszcze nic nie czuje, ale nie przejmuje się tym, bo na wszystko przyjdzie czas :)
A spodnie ciążowe ostatnio kupiłam na rynku za stówkę ;) i w sumie jestem z nich zadowolona. Brzucha ciążowego jeszcze jako takiego nie mam, bo dopiero zaczyna się wykluwać, ale nadadzą się idealnie na przyszłość :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry