reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kurier mi dziś przyniósł paczuszkę a w niej mój nowy biustonosz :happy:
Przechodząc po galerii wpadłam do sklepu z bielizną i cena biustonosza zwaliła mnie z nóg. Byle jaki, pierwszy lepszy jaki złapałam 109 zł. Naprawdę był bez szału - niczym się nie różnił niż taki za 40 zł.
W ramach buntu przeglądnęłam allegro i żeby za bardzo nie odchudzić mojego konta bankowego zamówiłam sobie oto taki miękki biustonosz z fiszbiną (przystosowany do karmienia) za 27 zł z wysyłką. Nie ma w nim jakiegoś szału ale jest wygodny. Tylko rozmiar wzięłam za duży. Na chwilę obecną powinien być o rozmiar mniejszy no ale może przyda się za jakiś czas.
Ważne było dla mnie żeby to podtrzymanie między cycochami było szerokie.
bez1.png
 

Załączniki

  • bez1.png
    bez1.png
    127,4 KB · Wyświetleń: 368
reklama
Dziewczyny od rana boli mnie po prawej stronie kręgosłupa jakby nerka? Sama nie wiem co to może być ale słabo :( nie wiem jak temu zaradzic:(( miała któraś tak kiedyś??
Mnie w weekend tez bolalo po prawej stronie kregoslupa, potem doszedl mi krwiomocz. W badaniu wyszly bakterie w moczu i jestem na antybiotyku. Lekarka podejrzewa tez kolke nerkowa ale usg nerek mi nikt nie zrobil.
 
Ja też mam łożysko na przedniej ścianie :) brzuszek mam taki średni, a jeśli chodzi o wagę to mam na razie jakieś 2kg na plusie od początku (dokładnie nie wiem) ale ja jem mnóstwo słodyczy, może gdybym nie jadła tyle, to też nic bym nie miała :) ruchy czuję dopiero od kilku dni

p19u43r85mf3dc6h.png
Ja jestem w 18 tygodniu. Ty widzę w 20:) więc mam nadzieję że już za kilka dni coś poczuje :-)
 
reklama
No, udalo mi sie nadrobic :happy:
Ja juz od ok 3 tygodni chodze w ciazowych jeansach i ciazowych spodniach z materialu. Kupilam sobie tez rajstopki z panelem bo w zwyklych juz nie dawalam rady. Odkad zaczelam nosic te ubrania to jest mi super wygodnie a dodam, ze moj brzuszek wcale nie jest jakis ogromny porownujac do zdjec brzuszkow, ktore dzisiaj wstawilyscie :happy:
 
Do góry