reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

U mnie wjechały właśnie śledzie w śmietanie... :D mam dziwne smaki.. na salceson z musztardą teraz. A sernik w niedzielę teściowa nam robi :) może się skusze na kawałek

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze ja tez.. teraz sernik sie piecze a ja pomidora z cebula jem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
My dostaniemy też dużo po bratanku męża: mnóstwo ciuszków, bujaczek, mate, chuste, rożki :) więc to nie tak, że wszystko nowe. Musimy kupić głównie wózek, fotelik, mebelki, łóżeczko, materac, pościele, wanienkę, przewijak, kocyki, no i wiadomo butelki, smoczki, kosmetyki i przybory kosmetyczne - a to akurat i tak chciałam nowe wiec idealnie się złożyło :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Zazdroszczę chusty! My będziemy chustowali, ale ceny trochę nas przerażają. Ale musi być dobry splot i materiał, więc nie będziemy akurat na tym oszczędzać, tym bardziej, że na jednym dziecku nie poprzestanie to zachowam na potem. Nawet w mojej miescinie dziewczyny chustujące spotykają się na wspólne plotki i spacery. Jestem w pozytywnym szoku, i już mile nakręcona. [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
A mi nic nie przestali jeszcze z tego enfamil :-D
Jestem tam zarejestrowana jakoś ponad 2 lata, jak synek bym mały dostaliśmy dla niego książeczkę taką twardą z obrazkami i kubek niekapek .Taraz tylko dodawałam kolejne dziecko do swojego konta/profilu w enfamil klub, jakoś na początku stycznia i nic mi nie wysłali :-D
Pewnie dają te klocki nowym użytkownikom tylko, bo wiele mam się skarżyło, że są już długo i nic...

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Dziewczyny od rana boli mnie po prawej stronie kręgosłupa jakby nerka? Sama nie wiem co to może być ale słabo :( nie wiem jak temu zaradzic:(( miała któraś tak kiedyś??

Mnie jak tak bolało całkiem niedawno to okazało się, że to kręgosłup... miałam iść do fizjoterapeuty ale po dwóch tygodniach przeszło :)
 
Mnie jak tak bolało całkiem niedawno to okazało się, że to kręgosłup... miałam iść do fizjoterapeuty ale po dwóch tygodniach przeszło :)


Kurcze ja ogólnie w tym miejscu mam krzywy kręgosłup ale tak mnie jeszcze nie bolało. Zobacze ten mocz jak nic nie wyjdzie to pewnie kręgosłup to się poradzę lekarza w środę. A wogole jestem na zwolnieniu na córkę bo się pochorował to i mnie coś musi bolec. W poniedziałek powrót do pracy więc mam nadzieję że kręgosłup przejdzie bo inaczej nie wiem jak wysiedzieć 8 h przy biurku:(
 
Zazdroszczę chusty! My będziemy chustowali, ale ceny trochę nas przerażają. Ale musi być dobry splot i materiał, więc nie będziemy akurat na tym oszczędzać, tym bardziej, że na jednym dziecku nie poprzestanie to zachowam na potem. Nawet w mojej miescinie dziewczyny chustujące spotykają się na wspólne plotki i spacery. Jestem w pozytywnym szoku, i już mile nakręcona. [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
Są na FB grupy chustowe. Można kupić chustę w przystępnej cenie a używane chusty są lepsze od nowych, ponieważ są miękkie [emoji6]

Ciężko kobiecie dogodzić w temacie cyckowym. Mi też ciężko kupić ubrania, ponieważ mam w biuście za luźno. I tak źle, i tak niedobrze [emoji4] stanik przez to też ciężko kupić. Jeśli się nie jest w średniej, to zawsze jest pod górkę.

Śliczne macie brzuszki [emoji16]

Ja chodziłam na szkołę rodzenia i byłam zadowolona. Fitness, wykłady, masaż, dietetyk. Szkoły mają różne oferty [emoji4]

Super, że wszystkie wizyty udane [emoji5] jeszcze chwila i każda z nas będzie czuła ruchy.

 
reklama
Do góry