reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Zazdroszczę chusty! My będziemy chustowali, ale ceny trochę nas przerażają. Ale musi być dobry splot i materiał, więc nie będziemy akurat na tym oszczędzać, tym bardziej, że na jednym dziecku nie poprzestanie to zachowam na potem. Nawet w mojej miescinie dziewczyny chustujące spotykają się na wspólne plotki i spacery. Jestem w pozytywnym szoku, i już mile nakręcona. [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
Oby tylko dzieciaczki chciały nosić się w chustach :) nasz bratanek właśnie nie lubił dlatego ta chusta jest jak nowa, bo założyli ją tylko jeden raz na grzyby :D

p19u43r85mf3dc6h.png
 
Są na FB grupy chustowe. Można kupić chustę w przystępnej cenie a używane chusty są lepsze od nowych, ponieważ są miękkie [emoji6]

Ciężko kobiecie dogodzić w temacie cyckowym. Mi też ciężko kupić ubrania, ponieważ mam w biuście za luźno. I tak źle, i tak niedobrze [emoji4] stanik przez to też ciężko kupić. Jeśli się nie jest w średniej, to zawsze jest pod górkę.

Śliczne macie brzuszki [emoji16]

Ja chodziłam na szkołę rodzenia i byłam zadowolona. Fitness, wykłady, masaż, dietetyk. Szkoły mają różne oferty [emoji4]

Super, że wszystkie wizyty udane [emoji5] jeszcze chwila i każda z nas będzie czuła ruchy.

Chyba będę musiała szukać, choć w większości sprzedają jakieś pstrokate. Mało widziałam jednolitych, najlepiej w stonowanych kolorach.

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Oby tylko dzieciaczki chciały nosić się w chustach :) nasz bratanek właśnie nie lubił dlatego ta chusta jest jak nowa, bo założyli ją tylko jeden raz na grzyby :D

p19u43r85mf3dc6h.png
W sumie jakoś będzie musiała, bo muszę mieć dwie ręce wolne, chociażby by dać radę iść z psem rano na dwór. [emoji1]

m3sxflw1xx0xz3zu.png

[emoji254]9.08.18r.[emoji254]
 
Powiem wam że ja jakoś nie jestem za tymi chustami ale może dlatego że nie znam ich i powodów dla których są cudowne :) ja mam jedno nosidełko takie na naworodka co można założyć na siebie ale to i tak korzystać może tylko mąż..ja mam problemy z plecami więc nie będę nosić dużo dziecka żeby mnie do łóżka nie przykuło :(

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pamietam ze z corcia mialam takie nosidelko moglam z nia wszedzie wyjechac autobusem np,co do chust nie bede sie wypowiadac bo nie xnam tego

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry