reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Aleście dzisiaj "płodne" dziewczyny, jeszcze tyle czytania nie miałam :) Brzuszkiem się nie pochwalę, bo wyglądam jak do pordu, nie dość że grubasek to jeszcze z dodatkowym brzuszkiem, no do porodu tylko :D Ciążówki noszę od miesiąca ponad.

Dziewczyny, czuję synka coraz bardziej, już kilka razy dziennie, ale jak przykładam rękę do brzucha to już nie :D jakby sobie ze mnie żarty robił :D też tak macie? Czy pozwala wam "się dotknąć"? :D
Moje dzieci też robią sobie ze mnie jaja. Jak przykładam rękę tam gdzie czuję jedno, to drugie zaczyna po innej stronie, a pierwsze przestaje. Najlepiej czuję wieczorem, jak legnę na łożu i przyłożę obie dłonie, wczoraj tak czułam delikatne "pukanie" po rękoma :)

W nocy to potrafię poplamić pościel .. ale nic nie zrobię, nienawidzę spać w staniku
Ja też nie cierpię spać w staniku, ale w ciągu dnia muszę mieć na sobie, bo mam wrażenie że mi wiszą i w ogóle jest mi w cyce zimno. na rosnący biust to teraz noszę sobie takie bezszwowe, miękkie, a la sportowe.

Laski, kupiłam w lidlu staniki do karmienia :) za bardzo się nie znam na funkcjonalności, ale są wygodne i takie przyjemne :) także polecam :)
Dla mnie te miękkie staniki do karmienia odpadają, nie mająfiszbin, bez tego stanik na plecach podjeżdża mi praktycznie na kark, czuję się niekomfortowo, a przy dużm biuście, to niefajna sprawa, aczkolwiek mój do gigantów nie należy.

Ja wczoraj właśnie zauważyłam że ciążowy brzuszek jest coraz bardziej do wyczucia pod warstwą tłuszczyku ..

Ale pomimo że to mnie troszkę smuci to znam swoją wartosc. Wszystkie jesteśmy piękne niezalnie od rozmiaru, koloru skóry czy włosów :) ważne że jesteśmy inne i to jest cudowne :)
Dokładnie tak jak mówisz. Ja mam zimowy zapas tłuszczu, niedźwiedzi hehe, ale co z tego? I tak mam zajebiaszcze nogi i świetny tyłek.

Aa i zapomnialam sie wam rano pochwalić. Przeżyłam leczenie kanałowe. To było dziwne uczucie ale dałam rady bez znieczulenia . Dentysta opowiada śmieszne rzeczy podczas jakiegoś bólu więc da się przeżyć :) teraz nie boli. założył jakiś opatrunek w zębie i poniedziałek plombowanie. Jestem z siebie dumna ;)
I brawo TY :)

A ja robie wlasnie sernik ,ma mi sie na sernik dzis
Nic nie mów o sewrniku, kocham sernik, mogłąbym go jeść non stop, ale dzisiaj kupiłam sobie ciasto krówkę, tak mnie wzięło na słodkie, ale i tak syn dokończył za mnie :)

Slicznie ;) to mile ze jeszcze tacy ludzie istnieja ;) mnie w przychodni przy pobieraniu krwi tez babka wpuscila ;)

To nie-przepuszczanie w kolejkach mnie rozwala, padam na twarz, śmiejąc się w duchu, z ludzi, którzy widząc mnie (na prawdę, wyglądam jak do porodu) odwracają głowę udając, że nic nie widzą. Ja mam ich gdzieś, karma wraca :) Ale dzisiaj wracałam z małych zakupów i babka dosłownie, spojrzała na mnie z politowaniem, bo? Mam rozwaloną wargę jakby mi ktoś przywalił :D A ja w nocy miałam zatkany nos, oddychałam przez usta, które mi spierzchł i popękały, zrobiła się rana i franca nie chce się goić. Miodzio :D
 
reklama
Dziewczyny, jeśli nie lubicie zwykłych leginsów (tak jak ja) to na prawdę polecam spodnie ciążowe. To jest ogromna wygoda :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Zgadzam sie ja mam takie spodnie,wygladam jak obelix [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] az pod cycki [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A gumka Cię nie uciska? Bo w moim rozmiarze gumka mnie denerwuje, myślałam nawet żeby kupić wiekszy rozmiar ale, boje się że wtedy będą spadać. Chyba, że rozejrze się za takimi ciążowymi. :)
Mam takie fajne bawelniane leginsy z luzna guma :D nie czuje ze mam je na sobie, moze takie znoszone sa ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aleście dzisiaj "płodne" dziewczyny, jeszcze tyle czytania nie miałam :) Brzuszkiem się nie pochwalę, bo wyglądam jak do pordu, nie dość że grubasek to jeszcze z dodatkowym brzuszkiem, no do porodu tylko :D Ciążówki noszę od miesiąca ponad.


Moje dzieci też robią sobie ze mnie jaja. Jak przykładam rękę tam gdzie czuję jedno, to drugie zaczyna po innej stronie, a pierwsze przestaje. Najlepiej czuję wieczorem, jak legnę na łożu i przyłożę obie dłonie, wczoraj tak czułam delikatne "pukanie" po rękoma :)


Ja też nie cierpię spać w staniku, ale w ciągu dnia muszę mieć na sobie, bo mam wrażenie że mi wiszą i w ogóle jest mi w cyce zimno. na rosnący biust to teraz noszę sobie takie bezszwowe, miękkie, a la sportowe.


Dla mnie te miękkie staniki do karmienia odpadają, nie mająfiszbin, bez tego stanik na plecach podjeżdża mi praktycznie na kark, czuję się niekomfortowo, a przy dużm biuście, to niefajna sprawa, aczkolwiek mój do gigantów nie należy.


Dokładnie tak jak mówisz. Ja mam zimowy zapas tłuszczu, niedźwiedzi hehe, ale co z tego? I tak mam zajebiaszcze nogi i świetny tyłek.


I brawo TY :)


Nic nie mów o sewrniku, kocham sernik, mogłąbym go jeść non stop, ale dzisiaj kupiłam sobie ciasto krówkę, tak mnie wzięło na słodkie, ale i tak syn dokończył za mnie :)



To nie-przepuszczanie w kolejkach mnie rozwala, padam na twarz, śmiejąc się w duchu, z ludzi, którzy widząc mnie (na prawdę, wyglądam jak do porodu) odwracają głowę udając, że nic nie widzą. Ja mam ich gdzieś, karma wraca :) Ale dzisiaj wracałam z małych zakupów i babka dosłownie, spojrzała na mnie z politowaniem, bo? Mam rozwaloną wargę jakby mi ktoś przywalił :D A ja w nocy miałam zatkany nos, oddychałam przez usta, które mi spierzchł i popękały, zrobiła się rana i franca nie chce się goić. Miodzio :D
Hyhyhy tez sie na to natknelam ze ludzie "nie widza" [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] a widza co nie maja [emoji23] [emoji23] [emoji23]
serniczek zrobiony [emoji9] [emoji9] [emoji9] [emoji39] [emoji39] [emoji39] [emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hyhyhy tez sie na to natknelam ze ludzie "nie widza" [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] a widza co nie maja [emoji23] [emoji23] [emoji23]
serniczek zrobiony [emoji9] [emoji9] [emoji9] [emoji39] [emoji39] [emoji39] [emoji4]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
Podziel się serniczkiem :D aleś smaka narobiła. Ja lubię taki sernik z pianką na górze :D

p19u43r85mf3dc6h.png
 
A czy wszystko dobrze się zakończyło?
Tak oczywiscie, moja corka ma juz ponad 6 lat. Urodziłam w 38 tygodniu , Oliwka wazyła 3,050 kg ,a ja przytyłam 7 kg ,z czego 8 kg do 20 tygodnia i potem schudłam kilogram.
Mimo tego,ze w gabinecie na bylo usg, mialam bardzo kompetentną lekarkę, która wiedziała co robi , ciaza prowadzona na heparynie i acardzie.
 
reklama
Nie wiem jak mozna ciast nie lubic :D ja lubie wszystko co slodkie, szkoda tylko, ze piec nie umiem

Być może dlatego, że swego czasu piekłam tak dużo, że im się przejadło :D Ale ja to tylko takie na biszkopcie, bo o tortach i tych takich ozdobnych, warstwowych etc, to bladego pojęcia nie mam, w sensie, że nie wychodzą mi. Raz nawet drożdżowe spitoliłam, nie dość że wyszło płaskie jak naleśnik, to jeszcze zakalec.
 
Do góry