reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Mnie dziś po zakupach zaczął pobolewać brzuch - takie lekkie skurcze ale da się wytrzymać bez tabletki.

Wieczorem jak się kładę to pierwsza moja pozycja to plecy dopiero jak przymierzam się do spania to chwilę prawy boczek a później zazwyczaj lewy i koniecznie metr kołdry między nogami :-D:-D
Rano po przebudzeniu też leżę na plecach i miziam się po brzuniu :-D
 
Melduje sie po wizycie. Niestety skróciła sie szyjka ,mam sie oszczędzać za 2tyg kontrola. Połamałam sie psychicznie bo w pierwszej ciazy było to samo,w tym samym tygodniu
 
Melduje sie po wizycie. Niestety skróciła sie szyjka ,mam sie oszczędzać za 2tyg kontrola. Połamałam sie psychicznie bo w pierwszej ciazy było to samo,w tym samym tygodniu
W którym jesteś tygodniu? Ile cm ma szyjka?

16uds65gf2i39h6o.png
 
Dziewczyny mam do was pytanie. Miewa któraś bóle w podbrzuszu takie jak na okres ? Od godziny już tak czuję i się zamartwiam. To nie jest jakiś mocny ból ale jednak czuje. Wiem że wcześniej to było normalne, że można było czuć bóle jak na okres ale nie wiem jak to jest w 19 tygodniu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od czasu do czasu nadal mam takie bole. Chocby wczoraj. Mysle ze nic w tym zlego.
 
Jak bym tak miała stosować się do wszystkiego czego w ciąży nie wolno, to bym jak chomik, w takiej specjalnej kuli chodziła, a spałabym podwieszona na pasach jakichś... Nie śpię na lewym boku, bo jestem leworęczna, muszę mieć lewą rękę swobodną, inaczej czuję dyskomfort. Na plecach to muszę mieć wysoko poduszkę, bo inaczej zaczynam chrapać tak że pół osiedla mnie słyszy. Śpię na brzuchu, aczkolwiek coraz częściej mi po prostu już przeszkadza, ale rano i tak się na nim budzę. Jem co chcę, piję kawę i śpię jak mi wygodnie. :)
Ja tak samo uważam :tak:
 
reklama
Na brzuchu to już od kilku tygodni nie śpię. Od 16 tc czuje ruchy i miałabym wrażenie, że zgniatam dziecko. Brzuszek mam już spory choć w sumie to przytyłam od początku niecałe 2 kg. A spanie na plecach pasuje mi tym bardziej, że w tej pozycji lepiej odczuwam ruchy maluszka i mogę się pomiziać po brzuszku jak kopie. Myślę , że on czuje mój dotyk i głaskanie
 
Do góry