reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Melduje sie po wizycie. Niestety skróciła sie szyjka ,mam sie oszczędzać za 2tyg kontrola. Połamałam sie psychicznie bo w pierwszej ciazy było to samo,w tym samym tygodniu
Kurczę, może nie będzie się szybko skracać. Moja bratowa też tak maiła w okolicy 20tc a koniec końców urodziła po terminie bo młodemu się nie śpiszyło na świat.
 
reklama
Wasze dzieci były z wami na usg?
W piątek idę ponownie na usg połówkowe tym razem prywatnie a nie mam z kim synka akurat zostawić a mąż chce być ze mną ,i nie wiem czy brać z nami synka 3 lata czy niech lepiej czeka z mężem na korytarzu
 
To teraz oszczędzaj się ile możesz...trzeba myśleć pozytywnie i liczyć że szyjka nie będzie się skracać bardziej[emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
Wasze dzieci były z wami na usg?
W piątek idę ponownie na usg połówkowe tym razem prywatnie a nie mam z kim synka akurat zostawić a mąż chce być ze mną ,i nie wiem czy brać z nami synka 3 lata czy niech lepiej czeka z mężem na korytarzu
Widziałam na pierwszych prenantalnych że mamy wchodziły że swoimi pociechami[emoji4] Tym bardziej prywatnie lekarz nie powinien ci nic powiedzieć [emoji4]

16uds65gf2i39h6o.png
 
Wasze dzieci były z wami na usg?
W piątek idę ponownie na usg połówkowe tym razem prywatnie a nie mam z kim synka akurat zostawić a mąż chce być ze mną ,i nie wiem czy brać z nami synka 3 lata czy niech lepiej czeka z mężem na korytarzu

Mam podobną sytuację, mąż wraca tylko na weekendy, Kuba musi iść do szkoły a ja wizytę mam na 8 rano, także biorę mojego pięciolatka ze sobą.

Widziałam na pierwszych prenantalnych że mamy wchodziły że swoimi pociechami[emoji4] Tym bardziej prywatnie lekarz nie powinien ci nic powiedzieć [emoji4]

Również widziałam jak para z dzieckiem wchodzi do gabinetu, także myślę, że problemu nie będzie :)
 
Wasze dzieci były z wami na usg?
W piątek idę ponownie na usg połówkowe tym razem prywatnie a nie mam z kim synka akurat zostawić a mąż chce być ze mną ,i nie wiem czy brać z nami synka 3 lata czy niech lepiej czeka z mężem na korytarzu
Ja bym wzięła. Jak zacznie się nudzić najwyżej mąż z nim wyjdzie. Ja moich też biorę (7 i 6 lat). Nie mogą się doczekać bo chcą wiedzieć czy brat czy siostra.
 

Załączniki

  • zcamera-20170817_224928.jpg
    zcamera-20170817_224928.jpg
    131,5 KB · Wyświetleń: 433
reklama
Dziś byłam na wizycie u gin. Po 6 tyg przerwy nawet nie zrobila mi Usg tylko kto w 16 tc.powiedziała że jest ok, nie wiem na jakiej podstawie nie wiadomo czy dziecko się rozwija i w taki właśnie sposób straciłam 1 ciaze bo dziecko nie było wazone. Czy w Pl na NFZ TEZ jest tylko kilka badań Usg.?W piątek idę prywatnie na badania.
 
Do góry