reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
W tym tygodniu w piątek będę mieć usg i może dowiem się płci.. Bo chyba większość z Was już zna płeć :-)
Ja nie znam :) pewnie dopiero 22 marca się dowiem.

A wiecie że ja z Hashimoto mam dziwnie wykryte przez przypadek ale ja chudłam nie tyłam. Już się martwiłam bo chudłam 2-3 kg tygodniowo i zaczęłam wygladac jakbym chora była nie za bardzo chuda ale miałam podkrążone oczy i jakoś tak jak trup.
 
Ja o swoich odczuciach oprócz Was nie mówiłam nikomu. Nawet mąż nic nie wiedział dlugo staraliśmy sie o dziecko ponad rok temu przeszlam ciążę biochemiczna i dla mnie liczyło sie aby zdrowe...ale gdzieś w podświadomości ta cora musiała siedziec...ale dziś jak powiedzieliśmy tesciom że chlopak a oni takie wyrzuty ze chcieli miec wnuczke ze to moze pomylka...jakby mieli coś dogadania w tym temacie... Cos we mnie pękło...i tak bronilam mojego synka, przed nimi przed tymi uprzedzeniami ze nie parka itp i teraz sie cieszę ogromnie ze noszę chłopca i będę miała w domu moich bohaterów.
Strasznie przykre to co piszesz :( Przykre, że można mieć takie podejście do nienarodzonego dziecka, jeszcze nie swojego. Najważniejsze, że Tobie się odmieniło :)
@oliwiapatrycja czyżby dzidzia na usg się ukrywała do tej pory? :)
 
Ja nie znam :) pewnie dopiero 22 marca się dowiem.

A wiecie że ja z Hashimoto mam dziwnie wykryte przez przypadek ale ja chudłam nie tyłam. Już się martwiłam bo chudłam 2-3 kg tygodniowo i zaczęłam wygladac jakbym chora była nie za bardzo chuda ale miałam podkrążone oczy i jakoś tak jak trup.
Oj jak ja bym chciała, żeby mi chociaż raz waga poszła w dół bez większych starań hehe.
Ja nie wiem kogo noszę pod sercem. Dowiem się ok. połowy kwietnia bo dopiero jutro zaczynam 16tc.
 
Jaaa idee w piąteczek na usg, odliczam jak dziecko do swoich urodzin :) we wtorek umówiłam się na odbiór wózka, już naprawdę mi obojętne czy to chłopak czy dziewczynka chce mieć w końcu potwierdzenie płci :D
a ja idę w czwarteczek :D cały miesiąc czekania... U mnie też może się potwierdzić płeć albo zmienić, a ostatnio lekarz ją określał w 12 tygodniu więc jest szansa, że się zmieni
 
Ale dzisiaj napisałyście dziewczynki :D

Co to tsh, ja też w 10 tygodniu miałam wynik 4,7, zaczęłam brać euthyrox 25 i tsh spadło na 2,3 :) byłam u endokrynologa i zmienił mi dawkę euthyrox na 50. Powiedziała, że dobrze, że już spadło, ald chcemy żeby w ciąży spadło jeszcze na oloło 1,5. Dodatkowo zleciła dodatkowe badania krwii i usg tarczycy. Kontrolę mam za jakieś 3 tygodnie to zobaczymy czy jeszcze spadło.

Hemoroidów nie mam, nigdy nie miałam i mam nadzieję, że tak zostanie :)

Jeśli chodzi o badanie glukozy, to jest badanie którego mega boję się w ciąży, bo ja 5 min po obudzeniu jestem już głodna :D a tu wyszykować się, dojechać i spędzić na badaniu 2h to będzie katorga. Ale mam zamiar wziąć kogoś ze sobą żeby mi szybciej czas zleciał. No a poza tym boję się jakby mi się słabo później miało zrobić.

p19u43r8yerdtwen.png
 
a ja idę w czwarteczek :D cały miesiąc czekania... U mnie też może się potwierdzić płeć albo zmienić, a ostatnio lekarz ją określał w 12 tygodniu więc jest szansa, że się zmieni
Mi teoretycznie tez ma potwierdzić dziewczynkę i tez byłam w 12 tyg wiec jestem ciekawa czy miał racje, dziś zauważyłam ta charakterystyczna linie Na brzuszku :)
 
reklama
Witajcie dziewczyny, mam do sprzedania trochę rzeczy, wszystkie są nowe, ubranka są jedynie wyprane, sprzedam je po znacznie niższych cenach niż kupiłam, ceny są do negocjacji. W razie czego proszę o wiadomość prywatną.

Sprzedam m. in łóżeczko, pozytywkę a'la Szumiś, lanolinę, katarek, smoczki, butelkę i ciuszki, przede wszystkim dla chłopca, ale są też neutralne. Może którąś z Was to zainteresuje :)

Link do: Przedmioty użytkownika zulti - Allegro.pl
 
Do góry