reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzień dobry w ten poniedziałkowy jeszcze ranek :)
Czytając Wasze wypowiedzi o płciach trochę się uspokoiłam, bo u nas było podobnie... mąż bardzo pragnął mieć synka, nawet był przekonany, że w brzuszku na pewno jest synuś. Kiedy po prenatalnych okazało się, że będzie druga córa trochę się "zaskoczyliśmy" chociaż powtarzałam mężowi, żeby się nie nastawiał na żadną z płci, po prostu co ma być to będzie, a najważniejsze żeby było zdrowe :) tym bardziej, że do 10 tc nie wiedziałam, że jestem w ciąży i przez ten czas nie dbałam o siebie tak jak powinnam..
Teraz bardzo się cieszymy, że nasza córeczka będzie miała swoją bratnią duszę, w końcu będą prawie jak bliźniaczki :)
 
reklama
W tym tygodniu w piątek będę mieć usg i może dowiem się płci.. Bo chyba większość z Was już zna płeć :-)
Ja niby znam, ale coraz częściej zaczynam wątpić w to, że taka się utrzyma do końca ciąży. Dziś zamierzam spytać moja Panią ginekolog, czy jest w stanie powiedzieć mi jaką płeć u siebie widzi, to zawsze będzie już coś. Co dwóch lekarzy to nie jeden. Tym bardziej, że od dwunastego tygodnia ciąży powinno być już coś widać także na sprzęcie NFZ...

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Może zamiast tych okropnych koszul lepiej rozejrzeć się za sukienka? Będzie lato, więc sukienka o dobrym składzie będzie lepsza moim zdaniem niż te niewygodne, bezksztaltne koszule, często zrobione z chińskiej "bawełny"... [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Będę musiała przeżyć jakoś w tych babcinych koszulach :D ale się boje tego bólu porodowego ...:(
 
Może zamiast tych okropnych koszul lepiej rozejrzeć się za sukienka? Będzie lato, więc sukienka o dobrym składzie będzie lepsza moim zdaniem niż te niewygodne, bezksztaltne koszule, często zrobione z chińskiej "bawełny"... [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
No bez przesady[emoji4] Można kupić fajną koszulę nocną[emoji4] Wystarczy poszukać[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Może zamiast tych okropnych koszul lepiej rozejrzeć się za sukienka? Będzie lato, więc sukienka o dobrym składzie będzie lepsza moim zdaniem niż te niewygodne, bezksztaltne koszule, często zrobione z chińskiej "bawełny"... [emoji14]

Czy ja wiem? Jestem aktualnie na etapie wyszukiwania w internetach wyprawki dla siebie i dla dzieci do szpitala i jak bym była szczuplejsza, to te dwie koszulki byłyby moje, nawet mężowi nie wstyd się w tym pokazać :)

Link do: Koszulka o karmienia 1729 - Lupoline - biustonoszedokarmienia.pl
Link do: Koszulka ciążowa i do karmienia 1689 # Czarny 46
 
Czy ja wiem? Jestem aktualnie na etapie wyszukiwania w internetach wyprawki dla siebie i dla dzieci do szpitala i jak bym była szczuplejsza, to te dwie koszulki byłyby moje, nawet mężowi nie wstyd się w tym pokazać :)

Link do: Koszulka o karmienia 1729 - Lupoline - biustonoszedokarmienia.pl
Link do: Koszulka ciążowa i do karmienia 1689 # Czarny 46
Przecież w szpitalu głównie chodzi o wygodę, a nie o wygląd[emoji4] Ja mam trochę inne podejście do tego[emoji4] To nie rewia mody i wybieg[emoji4] Też jestem zwolenniczką piżamy, ale bez przesady[emoji4] Myślę, że będzie mi obojętne co mam na sobie, kiedy ból będzie nie do zniesienia[emoji4] Najważniejszy będzie poród i szybki powrót do domu[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Mnie chodziło o to, że nie trzeba kupować worka jutowego tylko można znaleźć coś i ładnego i wygodnego. No nie wyobrażam sobie siebie w koszuli do kostek kołnierzykiem wgryzającym się w szyję :D

Generalnie, to ja śpię w znoszonych t-shirtach, bo to jest dla mnie najwygodniejsze, piżama to jak jadę gdzieś w goście, żeby tyłkiem nie świecić :p
 
reklama
Do góry