reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Najgorsze to ze na czczo ja w poprzedniej ciąży zaraz po wypiciu zwróciłam ledwo zdążyłam do łazienki :-D i musiałam znów powtarzać na drugi dzień. Teraz będę miała robione w 26 tygodniu bo się pytałam ostatnio na wizycie kiedy :-)
 
reklama
Najgorsze to ze na czczo ja w poprzedniej ciąży zaraz po wypiciu zwróciłam ledwo zdążyłam do łazienki :-D i musiałam znów powtarzać na drugi dzień. Teraz będę miała robione w 26 tygodniu bo się pytałam ostatnio na wizycie kiedy :-)
Tego się obawiam[emoji4]
Pierwsze pobranie na czczo . Potem tylko ta niedobra glukoza i dwie godziny trzeba wytrwać.
Dzięki[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Ja mam krzywą cukrową i insulinową robioną systematycznie i też niecierpie tego badania.

Ale już się wycwaniłam i do wody z glukozą dodaję wyciśniętego soku z cytryny. A czekając te 2h popijam sobie troszeczkę gazowaną wodę min. Dzieki czemu mi ten ulep nie siedzi i się nie odbija. No i lepsza jest glukoza w plynie niż ta do rozcieńczania w ciepłej wodzie. Ale co punkt pobran to inaczej. Przy domu podają w kubku w płynie. A przy pracy muszę sobie sama kupić glukozę w aptece. W cenie badania mam jedynie kubek i ciepłą wodę. ;)

Napisane na SM-T810 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry