reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Strasznie przykre to co piszesz :( Przykre, że można mieć takie podejście do nienarodzonego dziecka, jeszcze nie swojego. Najważniejsze, że Tobie się odmieniło :)
@oliwiapatrycja czyżby dzidzia na usg się ukrywała do tej pory? :)
Miałam narazie tylko jedno usg w 13 tygodniu :-Dwtedy akurat byłam prywatnie ale mimo to dzidzia nie chciała się pokazać, nóżki ścisniete były :-)chodzę na nfz ogólnie
 
reklama
Link do: PIŻAMA Ciążowa do Karmienia Porodu-MISIU-M tak sobie patrzę na piżamy do szpitala i chyba nie chce koszuli, myślicie ze jedna wystarczy?
Na później może i wystarczy, ale na sam poród musisz mieć drugą i to na pewno już koszulę :D

p19u43r8yerdtwen.png
 
Link do: PIŻAMA Ciążowa do Karmienia Porodu-MISIU-M tak sobie patrzę na piżamy do szpitala i chyba nie chce koszuli, myślicie ze jedna wystarczy?
Do szpitala naprawdę mało praktyczna jest piżama dwuczęściowa. Do produ trzeba mieć koszule i być bez majtek bo robią badanie ,sprawdzają rozwarcie itp wiec jak się zdejmie dół od piżamy to tak nie bardzo z goła pupa tak siedzieć. Po porodzie tez nie bardzo no chyba ze się rodzi sn bez żadnego nacinania krocza czy cc. Bo jak się ma jakieś nacięcie to lepiej mieć koszule wtedy luźniej nic nie uwiera, jest przewiew tym bardziej że to lato , do tego obchod w szpitalu 2 razy na dzień wiec tez trzeba być bez dołu a koszule tylko wystarczy podnieść i tyle .Ja miałam nacinane krocze majtki siatkowe i właśnie koszule żeby nic mnie nie uwierało.
 
W tym tygodniu w piątek będę mieć usg i może dowiem się płci.. Bo chyba większość z Was już zna płeć :-)

Ja mam w piątek, ale 16 i mam nadzieję, że dzidzie ułożą się pod odpowiednim kątem, póki co wyszukuję ubranek uni, żółte, zielone, białe, z misiami, bez misiów :D

Co do krzywej, kurczę, ja nie tyle zwymiotowania się boję ile zgagi, jaką ja miałam po takim badaniu zgagę, megazgagę, odbijało mi się tą glukozą potem trzy dni, że nie wspomnę, żę toto było ciepłe i było tego dużo. Może tym razem dadzą tą taką zimną, w płynie.

I piżama do szpitala błąd, do domu za to fajna :)

A na końcu, dzień dobry :)
 
Dzień dobry miłe Panie [emoji5]
Dwa dni i tyle postów. Dziewczynki nie leniuchowałyście ;) - szacuneczek :)
U mnie weekend pracowity, bo pilnowałam dzieci brata w sobotę, a wczoraj odwiedzaliśmy rodziców i dziadków, wiec dzień tez zabiegany. Ale w sobotę po południu oglądaliśmy wózki z Mężem [emoji5] i znaleźliśmy taki piękny, który się podoba nam obojgu. Tylko nie ma używanych takich za bardzo. Dziadkowie mówili, ze kupią wózek teoretycznie, ale taka kwota, ze szok!!!

Mnie ta krzywa tez przeraża, bo mnie czasem głód budzi w rano i jak wytrzymać bez jedzenia? Szok. I do tego na pusty żołądek wypić „tę słodycz” - oj coś czuje, ze na jednym badaniu się nie skończy :(

U nas dziś miała być już odwilż, a jest -14... No i gdzie ta wiosna i te +1, które obiecali?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam po dość długiej nieobecności posty odczytane więc w skrócie napisze co u mnie.
Dzidzia rośnie bo brzucho coraz większe dziś 18 tydz się zaczyna wizyta 7.03.Po za tym w domu armagedon choroba za choroba córka 6 lat leży plackiem od piątku na antybiotyku.

Też choruje na niedoczynność i hashimoto dowiedziałam się jak miałam duża anemia w wieku 18lat teraz w ciąży 3 przyjmuje eutyrox150.
Co do płci na prenatalnych dziewczynka u mojego gin.w 14 tyg też dziewczynka no zobaczymy co doktorek powie w środę.

Jeżeli chodzi o wzdęcia w ciąży to ja mam jak za dużo zjem i jak coś ciezko strawnego zjem to mam masakre.
Co do jedzenia owoców owszem ale nie na noc bo nasz organizm ich już nie trawi jak w dzień i możemy mieć wzdęcia nocne.
 
Do góry