reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja mam krzywą cukrową i insulinową robioną systematycznie i też niecierpie tego badania.

Ale już się wycwaniłam i do wody z glukozą dodaję wyciśniętego soku z cytryny. A czekając te 2h popijam sobie troszeczkę gazowaną wodę min. Dzieki czemu mi ten ulep nie siedzi i się nie odbija. No i lepsza jest glukoza w plynie niż ta do rozcieńczania w ciepłej wodzie. Ale co punkt pobran to inaczej. Przy domu podają w kubku w płynie. A przy pracy muszę sobie sama kupić glukozę w aptece. W cenie badania mam jedynie kubek i ciepłą wodę. ;)

Napisane na SM-T810 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi to i cytryna kiedyś nawet nie pomogła :-D
 
Wiadomo, że trzeba pić jak najmniej. Ale wolę wypić kubek wody niż zwymiotować, kombinować nowe skierowanie i powtarzać zapewne z podobnym efektem. ;) Dlatego biorę gazowaną bo czasem wystarczą mi dosłownie 3 łyki i jest o niebo lepiej.

To badanie dość mocno obciąża bodajże trzustkę więc nie powinno się go robić częściej niż co 3 miesiące z tego co pamiętam. Ale nie wiem czy zwymiotowanie np po 1h ma wpływ czy jeszcze nie. ;)

Napisane na SM-T810 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz planuje kupić glukozę cytrynowa może będzie lepiej ,i odrazu wszystko na raz wypić, trzeba dać radę jakoś :-)
A nos zatykałaś? Wtedy nie czuć smaku. [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Mi moja gin mówiła na ostatniej wizycie o krzywej cukrowej że kolejnym razem będzie mnie oprócz podstawowych badań kierować właśnie na picie glukozy. Aż mnie ciary przechodzą :p
 
Musimy jakoś przeżyć to badanie :D mnie dalej ten staw biodrowy boli, najgorzej jest jak rano wstaję z łóżka..taki ból..mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie... :) nie wymiotowałam, to musiało mnie coś innego złapać :p
 
Ciesze sie, ze nie ja jedna mialam takie odczucia, gdy dowiedzialam sie ze w brzuszku nosze kogos innego niz myslalam. Bardzo sie obwinialam za to rozczarowanie, ktore poczulam. Przyznam szczerze, ze wstyd mi bylo przed innymi (a nawet przed soba) przyznawac sie, ze mam jakies preferencje co do plci. A teraz dzieki Wam upewnilam sie, ze nie ma nic zlego w tym, zeby miec pewne wyobrazenia czy pragnienia zwiazane z plcia naszych dzieci :happy2:

Ja o swoich odczuciach oprócz Was nie mówiłam nikomu. Nawet mąż nic nie wiedział dlugo staraliśmy sie o dziecko ponad rok temu przeszlam ciążę biochemiczna i dla mnie liczyło sie aby zdrowe...ale gdzieś w podświadomości ta cora musiała siedziec...ale dziś jak powiedzieliśmy tesciom że chlopak a oni takie wyrzuty ze chcieli miec wnuczke ze to moze pomylka...jakby mieli coś dogadania w tym temacie... Cos we mnie pękło...i tak bronilam mojego synka, przed nimi przed tymi uprzedzeniami ze nie parka itp i teraz sie cieszę ogromnie ze noszę chłopca i będę miała w domu moich bohaterów.


Co do krzywej i picia glukozy 6 lat temu nie mam przykrych doswiadczen chyba bo nie pamietam nic tragicznego z tej chwili wiec myślę ze i tym razem bedzie dobrze. Poki co nic nie mowi ale to 17 tydzien moze dlatego. Kazal mi tylko pod koniec zrobic toksoplazmoze jeszcze raz bo nie mialam wyniki sa ujemne wiec wszystko moze sie zdarzyć. Chociaż ani kota ani stycznosci z ogrodem ziemia nie mam wiec nie wiem po co...
 
Wiadomo, że trzeba pić jak najmniej. Ale wolę wypić kubek wody niż zwymiotować, kombinować nowe skierowanie i powtarzać zapewne z podobnym efektem. ;) Dlatego biorę gazowaną bo czasem wystarczą mi dosłownie 3 łyki i jest o niebo lepiej.

To badanie dość mocno obciąża bodajże trzustkę więc nie powinno się go robić częściej niż co 3 miesiące z tego co pamiętam. Ale nie wiem czy zwymiotowanie np po 1h ma wpływ czy jeszcze nie. ;)

Napisane na SM-T810 w aplikacji Forum BabyBoom
Skierowania juz nie trzeba drugi raz brać, oni tylko zaznaczają i poprostu drugi raz się przychodzi trzeba im powiedzieć ze się zwróciło. czy odrazu czy po godzinie to i tak trzeba powtarzać wiem już to niestety przerabialam w 2014 :p
 
reklama
Do góry