reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Jako,że jeszcze nie przeczytałam wszystkich postów możecie mi napisać ile Nas tu sierpniówek jest? :)
Czy są tu jakieś dziewczyny mieszkające w moich okolicach? Mam na myśli Gdańsk, Sopot,Gdynię, Rumię,Wejherowo :)
 
reklama
Ale czy warto? Jest 50/50 że akurat trafi się na pomocne położne :) ale słyszałam że dużo też zależy od tego ilu jest małych pacjentów na porodówce. Im więcej dzieciaczków tym położne mają więcej pracy. :)
Masz rację[emoji4] w Katowicach jest tak, że Ty sobie wybierasz personalnie położną. Można poczytać opinie itd.
Dobrze, że mi uświadomiłyście, że książka " W oczekiwaniu na dziecko" jest na necie w pdfie. Czytam sobie początkowe rozdziały, część omijam, i szczerze mówiąc chyba bym żałowała jakbym ją kupiła. I te ekstremalne pytania typu " Czy coś się stanie jak zażyłam kokainę w ciąży?" :O Trochę jak rubryki w Chwili dla Ciebie
No właśnie...Ja ominęłam już kilka rozdziałów[emoji23]

16uds65gk16dflk6.png
 
Jako,że jeszcze nie przeczytałam wszystkich postów możecie mi napisać ile Nas tu sierpniówek jest? :)
Czy są tu jakieś dziewczyny mieszkające w moich okolicach? Mam na myśli Gdańsk, Sopot,Gdynię, Rumię,Wejherowo :)
W naszej grupie masz taki wątek, jak Lista mam[emoji16] większość się wpisała [emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
No właśnie...Ja ominęłam już kilka rozdziałów
emoji23.png
A z tego czego nie ominęłaś dowiedziałaś się czegoś ciekawego? :D Jak dla mnie dobra książka na sen na tyle na ile przeczytałam.
Zostało mi 8 dni do kolejnej wizyty:) już nie mogę się doczekać, odliczam jak dni do początku wiosny ahh jak będzie nam przyjemnie z brzuszkami w tak zajebiste pory roku ^^
A ja mam w Dzień Kobiet wizytę :D i takie pytanko- ginekolog bada Was co wizytę?
Będzie przyjemnie dopóki całkiem nie wywali brzucha w upały :D taka ze mnie optymistka
 
Mnie ginekolog zbadal raz kiedy powiedzialam ze boli mnie chyba jajnik.
Najgorsze jest to, że chyba mnie rozkłada :(
Leżę w łóżku po ciepłym prysznicu i mleku z miodem mając nadzieję, że minie.
 
A z tego czego nie ominęłaś dowiedziałaś się czegoś ciekawego? :D Jak dla mnie dobra książka na sen na tyle na ile przeczytałam.

A ja mam w Dzień Kobiet wizytę :D i takie pytanko- ginekolog bada Was co wizytę?
Będzie przyjemnie dopóki całkiem nie wywali brzucha w upały :D taka ze mnie optymistka
Powiem Ci tak... Nic ciekawego![emoji23] nic ponad to, co można się domyśleć[emoji4]

Mnie bada...A to coś dziwnego?[emoji16]
Mnie ginekolog zbadal raz kiedy powiedzialam ze boli mnie chyba jajnik.
Najgorsze jest to, że chyba mnie rozkłada :(
Leżę w łóżku po ciepłym prysznicu i mleku z miodem mając nadzieję, że minie.
Zdrowia!

16uds65gk16dflk6.png
 
Mnie ginekolog zbadal raz kiedy powiedzialam ze boli mnie chyba jajnik.
Najgorsze jest to, że chyba mnie rozkłada :(
Leżę w łóżku po ciepłym prysznicu i mleku z miodem mając nadzieję, że minie.
Duuuuużo zdrówka :* Mnie zazwyczaj łapie przy przesileniu wiosennym:/
Powiem Ci tak... Nic ciekawego!
emoji23.png
nic ponad to, co można się domyśleć
emoji4.png


Mnie bada...A to coś dziwnego?
emoji16.png
Bo tak się zastanawiam czy będzie mnie badał do końca ciąży co wizytę :p muszę się przygotować psychicznie
 
reklama
Do góry