reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jak już tak mówicie o wizytach to ja właśnie czekam na swoją na NFZ, miałam być na 9:30, więc pewnie chwilkę poczekam [emoji28] ale dziś się nie spieszy, bo mam wolne, więc bez nerwów [emoji1]

Miesiąc temu byłam ważona to było 49 kg, dziś waga pokazała 51,5 kg wiec wydaje mi się, że trochę podjadlam. Co to będzie do sierpnia, to ja nie chce myśleć co waga pokaże. Najgorsze jest to, że jestem niska, bo około 160 cm [emoji28][emoji28] będę jak foka.

Wy tez tak w ciągu miesiąca utylyscie? [emoji19]


oar8flw1mdp5ujvp.png
O widze ze mamy podobna figure bo ja tez mierze ok 160 cm a ciaze zaczynalam z waga ok 48 kg:) pare dni temu jak sie wazylam mialam ok 50 kg.
Ja tez mam dzisiaj wizyte ale dopiero na 16 a znajac zycie do gabinetu wejde kolo 18 bo tam zawsze takie kosmiczne opoznienia..:frown:
 
Jak już tak mówicie o wizytach to ja właśnie czekam na swoją na NFZ, miałam być na 9:30, więc pewnie chwilkę poczekam [emoji28] ale dziś się nie spieszy, bo mam wolne, więc bez nerwów [emoji1]

Miesiąc temu byłam ważona to było 49 kg, dziś waga pokazała 51,5 kg wiec wydaje mi się, że trochę podjadlam. Co to będzie do sierpnia, to ja nie chce myśleć co waga pokaże. Najgorsze jest to, że jestem niska, bo około 160 cm [emoji28][emoji28] będę jak foka.

Wy tez tak w ciągu miesiąca utylyscie? [emoji19]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Na ostatniej wizycie 12.03 wychodziło, że od początku ciąży przytyłam 1kg. Następna wizyta teraz w poniedziałek to zobaczymy czy znowu coś doszło. Wg mojej wagi w domu, waga stoi w miejscu nadal :) ja się cieszę, bo nie byłam zadowolona ze swojej wagi przed ciążą. We wrześniu na ślub ważyłam 5kg mniej, a w grudniu już 5kg więcej :/

p19u43r8yerdtwen.png
 
Na ostatniej wizycie 12.03 wychodziło, że od początku ciąży przytyłam 1kg. Następna wizyta teraz w poniedziałek to zobaczymy czy znowu coś doszło. Wg mojej wagi w domu, waga stoi w miejscu nadal :) ja się cieszę, bo nie byłam zadowolona ze swojej wagi przed ciążą. We wrześniu na ślub ważyłam 5kg mniej, a w grudniu już 5kg więcej :/

p19u43r8yerdtwen.png
12.02 a nie 12.03 oczywiście [emoji14]

p19u43r8yerdtwen.png
 
O widze ze mamy podobna figure bo ja tez mierze ok 160 cm a ciaze zaczynalam z waga ok 48 kg:) pare dni temu jak sie wazylam mialam ok 50 kg.
Ja tez mam dzisiaj wizyte ale dopiero na 16 a znajac zycie do gabinetu wejde kolo 18 bo tam zawsze takie kosmiczne opoznienia..:frown:


Ja właśnie nie wiem z jaka waga zaczynałam, ale powiedzmy, że tez coś koło 47-48 kg [emoji2] to zobaczmy jak z miesiąca na miesiąc będziemy ważyły hah, której więcej kg przybędzie [emoji4]
No ja czekam już od 9.20 na wizytę. Wszedł lekarz na chwilkę, który zawsze mnie przyjmował, później wyszedł, teraz wrócił jakiś inny w zamian za tamtego [emoji38] no cyrk na kółkach [emoji1] ale ważne żeby przyjął mnie, zobaczyć dzidzie i do domu. Później około 20 marca połówkowe, ale to już prywatnie pójdę


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Hej, to może i ja dołączę. Podczytuje Was w wolnej chwili, a mam ich niewiele ze względu na raczkującą 8 miesięczną córeczkę ;) Jutro zaczynam 19tc - termin 4 sierpień :)
Witaj.
Nie jest lekko zajmować się raczkującym dzieckiem kiedy brzuszek rośnie co? Mój starszy syn miał 7mies kiedy zaszłam w 2ciążę. Chłopaki maja ze sobą świetny kontakt.
 
reklama
Do góry