reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A z tego czego nie ominęłaś dowiedziałaś się czegoś ciekawego? :D Jak dla mnie dobra książka na sen na tyle na ile przeczytałam.

A ja mam w Dzień Kobiet wizytę :D i takie pytanko- ginekolog bada Was co wizytę?
Będzie przyjemnie dopóki całkiem nie wywali brzucha w upały :D taka ze mnie optymistka
Tak, mnie bada na każdej wizycie :)

p19u43r8yerdtwen.png
 
reklama
Mnie nie badał tylko na ostatniej wizycie.
Co do choróbsk to ja właśnie się rozłożyłam. Poszłam wczoraj rano po zakupy, nie nasmarowanej ust, bo zostawiłam pomadkę w domu i już mi wywaliło opryszczkę popołudniu. No i widocznie gdzieś mnie dmuchnęło, bo już dziś mam katar, zawalone gardło, głowę rozsadza :(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dory :)
Mnie mój bada przy każdej wizycie, na koniec mówi zawsze "wszystko pięknie trzyma" i gitara. Jak byłam z Jasiem w ciąży tak samo, badał mnie co wizytę, a nawet inny doktorek, do którego chodziłam tylko po L4, też badał mnie przy wizytach.
 
Witam się z Wami w ten mroźny poranek. Zawiozlam młodego do szkoły a na dworze -14 masakra... Ja chcę wiosnę gdzie ta wiosna [emoji53]
 
Dzień dobry :D mnie gin bada co wizytę na fotelu ginekologicznym a później usg dopochwowo. Mam nadzieję że na kolejnej wizycie będzie już przez brzuch, zaś inny lekarz na prenatalnych tylko przez brzuch. Miłego dzionka :)
 
Jak już tak mówicie o wizytach to ja właśnie czekam na swoją na NFZ, miałam być na 9:30, więc pewnie chwilkę poczekam [emoji28] ale dziś się nie spieszy, bo mam wolne, więc bez nerwów [emoji1]

Miesiąc temu byłam ważona to było 49 kg, dziś waga pokazała 51,5 kg wiec wydaje mi się, że trochę podjadlam. Co to będzie do sierpnia, to ja nie chce myśleć co waga pokaże. Najgorsze jest to, że jestem niska, bo około 160 cm [emoji28][emoji28] będę jak foka.

Wy tez tak w ciągu miesiąca utylyscie? [emoji19]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
reklama
Do góry