reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja tez z tych raczej nizszych bo 160cm i dluuugo musialam sie w sklepie okazywac dowodem osobistym. Teraz mam 31 lat wiec juz nie wolaja ale tak z 5 lat do tylu to jeszcze sie zdarzalo..:D a Ty ile masz lat?
23. Ostatnio nie chcieli mi w biedronce sprzedać... Zapałek. Tak, zapałek. Więc jeszcze przez ładne kilka lat nie rozstanę się z dowodem w plecaku/torebce [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️ [emoji66]
f2w3flw1cbdbspns.png
 
reklama
Ale się rozmarzyłyście o wiośnie:) Ja lubię wiosnę. Rolki i rower jest u nas prawie codziennie w okresie wiosenno-letnim. W tym roku rolki sobie odpuszczę ale na rower będę chodziła z dziećmi. Oni będą jechać a ja mam ich gonić to wolę rower:)
 
Właśnie jestem po wizycie u mojego geniusza :) Ech... dorobiłam się przepukliny pępkowej. Normalnie sypię się jak stara babcia jakaś :/ Dobrze, że cała reszta ok i czuję się ok.
 
I co teraz? Coś się z tym robi? Jakie zalecenia?

Mój geniusz powiedział, że mogę to skonsultować z chirurgiem jak bardzo mnie to niepokoi, ale i tak w ciąży raczej nic z tym nie zrobią no i że jest to niegroźnie, a przynajmniej nie tak jak inne przepukliny. Podejrzewam, że samo nie przejdzie i jakiś czas po porodzie zgłoszę się na zabieg. Generalnie nie boli, śmiesznie tylko wygląda, jak wstaję, z pozycji leżącej, to pępek robi mi się wypukły, a zauważyłam to wczoraj.
 
Czyli mówicie, że można w ciąży jeździć na rowerze? Moja ginekolog już na pierwszej wizycie w 8 tygodniu opowiadając mi jak zachowywać się w ciąży, wspomniała że nie jest zwolenniczką jazdy na rowerze w ciąży :/

p19u43r8yerdtwen.png
 
Czyli mówicie, że można w ciąży jeździć na rowerze? Moja ginekolog już na pierwszej wizycie w 8 tygodniu opowiadając mi jak zachowywać się w ciąży, wspomniała że nie jest zwolenniczką jazdy na rowerze w ciąży :/

p19u43r8yerdtwen.png


Ja tam nie wiem i fachowo Tobie nie pomogę, ale moim zdaniem może to być niebezpieczne, lepiej uniknąć wszelkiego ryzyka i wybrać spacery, chodzenie na basen, jakiś fitness dla ciężarnych [emoji4]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Zastanawiam się jak mnie nieraz zakłuje w dole brzucha to może być to brykajaca dzidzia? kiedy ogarnę ze to bobas a nie coś innego hmm... u mnie w poniedziałek ma być 8 stopni, zakupiłam sobie już kurteczkę wiosenna i buciki, aaa i okulary bo są jeszcze na promoszkach ^^ nic tylko czekać aż będzie można wyjść jak człek na miasto :D
 
reklama
Ja roweru nie wykluczam [emoji6]
Moja siostra i kilka koleżanek jeździły w ciąży. Wiadomo, ze jest to ryzyko. Ale jeśli będę się dobrze czuła to może na jakaś krótka przejażdżkę się wybiorę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja jeździłam rowerkiem do 9 miesiąca. Miny niektórych ludzi bezcenne. Po prostu trzeba ostrożnie i z głową [emoji12]

 
Do góry