reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

O jezu dziewczyny mieszkanie cudowne, alarm ogródek który sie sam podlewa, rzutnik, pełno szafek pod wymiar, garaż, komórka lokatorkska, gość sprzedaje bo przypomina mu była żonę i nie chce je oglądać, nawet naczynia zostawia...sam już ma inne mieszkanie, na kasie mu nie zależy... pewnie nam je sprzątną sprzed nosa :(
 
reklama
Ja co miesiąc robie, ostatnio miałam dobre wyniki ale ginekolog mówi żeby robić mimo to i mieć wszystko pod kontrolą ;-) kiedyś też zawsze co miesiąc robiłam :-)
Ja dziś byłam dopiero drugi raz. Czekam na wyniczki. Wcześniejsze były dobre więc obaw co do tego nie mam ale też dorzuciłam TSH do tego i tego jestem ciekawa. Niby wykryto u mnie to Hashimoto a poprzedni wynik z TSH miałam 5,41 i zobaczymy czy po eutryroxie 50 coś spadło. Była ostatnio u mnie kuzynka i powiedziała mi, że jak ona była w drugiej ciąży to wynik z TSH miała 100 :confused:
 
Ja dziś byłam dopiero drugi raz. Czekam na wyniczki. Wcześniejsze były dobre więc obaw co do tego nie mam ale też dorzuciłam TSH do tego i tego jestem ciekawa. Niby wykryto u mnie to Hashimoto a poprzedni wynik z TSH miałam 5,41 i zobaczymy czy po eutryroxie 50 coś spadło. Była ostatnio u mnie kuzynka i powiedziała mi, że jak ona była w drugiej ciąży to wynik z TSH miała 100 :confused:
Ja miałam 4,2 i tez mam te tabletki 50, 19 mam badania krwi a 21 wizytę u endokrynologa-ginekologa zobaczymy co wyjdzie
 
Trzymam kciuki. Ja, z moim K, jutro po południu idę oglądać mieszanko, a co z naszym zrobić, to gruba rozkminka będzie.
Dołączam do grona przeprowadzających się. My w przyszłym tygodniu otrzymamy klucze do naszego nowego mieszkanka. Teraz tylko sprzedać obecne i zabrać się za remont.

Powodzenia dziewczyny, niech się wam dobrze mieszka [emoji173]️ [emoji256]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja zażywam prenatal duo - wcześniej uno i jak pierwszy raz zobaczyłam te tabsy to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać takie dość duże są. Jak mój T zobaczył te tabletki to zapytał: "takie duże? i Ty to będziesz jeść do końca?" haha na co ja "do końca karmienia piersią" [emoji14] ahhh ci faceci, dobrze że rodzić nie muszą :p
Te żółte przypominają mi tran. [emoji14]

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Ja dziś byłam dopiero drugi raz. Czekam na wyniczki. Wcześniejsze były dobre więc obaw co do tego nie mam ale też dorzuciłam TSH do tego i tego jestem ciekawa. Niby wykryto u mnie to Hashimoto a poprzedni wynik z TSH miałam 5,41 i zobaczymy czy po eutryroxie 50 coś spadło. Była ostatnio u mnie kuzynka i powiedziała mi, że jak ona była w drugiej ciąży to wynik z TSH miała 100 :confused:
Ja miałam robione to na pierwszej wizycie i chyba wyszło 1,2 czy 1,4 juz nie pamiętam właśnie. W poniedziałek teraz znowu idę na morfologię i mocz a za 2 tyg wizyta i okaże się jak teraz wyniki, dziecko teraz co raz to większe to i więcej wszystkiego ciągnie z organizmu to mogę się też pojawić jakieś niedobory :-)
 
reklama
Do góry