reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Idzie dziewczyny ogląda większe mieszkanie :) zobaczymy co z tego wyjdzie hehe, zakochałam się w nim ale musielibyśmy sprzedać te obecne, a cena tego za całkowicie wyposażone i umeblowane jest wypasna, pewnie nam je ktoś winie... ju wczoraj mieli na nie podpisywać umowę przedwstępna, ale coś im nie wyszlo...

Trzymam kciuki. Ja, z moim K, jutro po południu idę oglądać mieszanko, a co z naszym zrobić, to gruba rozkminka będzie.
 
reklama
Co do tabletek, ja biorę PRENATAL DUO z polecenia mojej Gin. Są dość duże, ale daje radę.
Dziewczyny zazdroszczę możliwości zmiany mieszkania na większe. My mamy 47 m2, a mi maży się sypialnia. Niestety przez minimum 5 lat nie będziemy mogli pozwolić sobie na większe.
Czytałam wcześniejsze posty o kolorach ścian i zmianach w mieszkaniu. U nas też dużo bieli, szarości i drewna. Pokoik dzieci trzeba będzie przemalować i przemeblować ale to jak już będzie znana płeć.
Ja uwielbiam wszelkie programy o wnętrzach i zmiany w mieszkaniu mogłabym mieć co pół roku, tyle pomysłów w głowie :-) Na szczęście z mężem mamy z reguły podobny gust. :)
 
Biorę DuphaVit pregna i nie są zbyt duże ale odbija mi się po nich rybą :( jak tylko skończę, zmienię na coś innego.
Dziewczyny, czy Wy tez macie takie straszne bóle brzucha? W nocy się obudziłam z bólem w okolicach wątroby i dopiero jak się położyłam na prawym boku to było mi lepiej. Rano znowu wymioty echh
 
Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Mam na imię Marta, wyznaczony termin mam na 4 sierpnia. Widzę, że dużo już naskrobałyście. Jestem już na L4 więc postaram się nadrobić i brać aktywnie udział. My jeszcze nie wiemy co kryje się w brzuszku, nie ukrywam, że po cichu liczę na dziewczynkę, bo mamy już w domu bardzo żywiołowego trzy latka :-).
Witamy serdecznie... ja też jeszcze nie wiem ale może 26.02 się dowiem na wizycie
 
Ja na syna wręcz kwitlam, tylko jeść na e mogłam na początku bo czułam się jakbym mi stawała w gardle.Teraz na córkę miałam nudnosci a skóra to tragedia, ręce suche i jeszcze mi trądzik wraca. Mówią że córka odbiera urodę dlatego cera jest gorsza w ciąży.
Nie koniecznie. Ja z młodym miałam syf na syfie a teraz może i nie ale za to mam skórę twarzy sucha jak wior.
 
Biorę DuphaVit pregna i nie są zbyt duże ale odbija mi się po nich rybą :( jak tylko skończę, zmienię na coś innego.
Dziewczyny, czy Wy tez macie takie straszne bóle brzucha? W nocy się obudziłam z bólem w okolicach wątroby i dopiero jak się położyłam na prawym boku to było mi lepiej. Rano znowu wymioty echh
Po moich tez czasem odbija mi się rybą :-D bo mają te tłuszcze omega i dlatego :-D ale np jak wezmę je tak z 15 min przed jedzeniem to nie jest źle;-)
 
Ja zażywam prenatal duo - wcześniej uno i jak pierwszy raz zobaczyłam te tabsy to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać takie dość duże są. Jak mój T zobaczył te tabletki to zapytał: "takie duże? i Ty to będziesz jeść do końca?" haha na co ja "do końca karmienia piersią" :p ahhh ci faceci, dobrze że rodzić nie muszą :p
 
reklama
Do góry