reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Ja miałam robione to na pierwszej wizycie i chyba wyszło 1,2 czy 1,4 juz nie pamiętam właśnie. W poniedziałek teraz znowu idę na morfologię i mocz a za 2 tyg wizyta i okaże się jak teraz wyniki, dziecko teraz co raz to większe to i więcej wszystkiego ciągnie z organizmu to mogę się też pojawić jakieś niedobory :-)
Co racja to racja :) dziś pod wieczór będą wyniki :-) :) a korzystacie z ulg dla ciężarnych? Chodzi mi o pierwszeństwo w kolejce. Ja jak pierwszy raz poszłam do diagnostyki na badania z krwi to sterczałam 40 minut w samej kolejce do rejestracji. Jak nadeszła moja kolej to dałam karteczkę z wypisanymi badaniami bo chyba ich 12 było i pani od razu zapytała czy jestem w ciąży - odpowiedziałam twierdząco. Pani mnie ochrzaniła że ja mam pierwszeństwo bez kolejki i kazała na pobranie materiału wejść bez numerka. W poczekalni były głównie starsze kobiety. Tak sobie później pomyślałam, że jakbym przyszła i na wejściu powiedziała "he jestem w ciąży idę pierwsza" to zaraz by wybuchła wielka bomba starszych osób na mnie. Także uznałam, że póki mam siłę będę stać w kolejce.
Jak to u was wygląda?
 
Co racja to racja :) dziś po wieczór będą wyniki :-) :) a korzystacie z ulg dla ciężarnych? Chodzi mi o pierwszeństwo w kolejce. Ja jak pierwszy raz poszłam do diagnostyki na badania z krwi to sterczałam 40 minut w samej kolejce do rejestracji. Jak nadeszła moja kolej to dałam karteczkę z wypisanymi badaniami bo chyba ich 12 było i pani od razu zapytała czy jestem w ciąży - odpowiedziałam twierdząco. Pani mnie ochrzaniła że ja mam pierwszeństwo bez kolejki i kazała na pobranie materiału wejść bez numerka. W poczekalni były głównie starsze kobiety. Tak sobie później pomyślałam, że jakbym przyszła i na wejściu powiedziała "he jestem w ciąży idę pierwsza" to zaraz by wybuchła wielka bomba starszych osób na mnie. Także uznałam, że póki mam siłę będę stać w kolejce.
Jak to u was wygląda?
Ja musze czekać normalnie w kolejce jak robie np morfologię :-D jak brzuch mi urośnie to może zaczną mnie przypuszczać w kolejce ale wiadomo różnie ludzie bywają. Ostatnio byłam pod koniec stycznia na badaniu to nikt nie zauważył w ubraniu i w kurtce teraz mam w poniedziałek ale brzuch jeszcze taki duży nie jest... :-)
DSC_0120.JPG
dzisiaj 16.4 tydz
W poprzedniej ciąży w 7 miesiącu miałam już brzuszek i było widać ze jestem w ciąży, nie raz jeździłam do Warszawy korzystałam z komunikacji miejskiej tramwaje, czy skm, ludzie widzieli ze jestem w ciąży, faceci spoglądali na brzuch udawali ze śpią, czytają gazety ,mieli w dupie kobieta w ciąży stojąca przed nosem, hamstwo, bardziej w sklepach byłam wolana przez kasjerki żebym szła bez kolejki niż przez ludzi normalnych
 

Załączniki

  • DSC_0120.JPG
    DSC_0120.JPG
    475,5 KB · Wyświetleń: 362
Mi dopiero powiedziała ginekolog żebym brała witaminy od 15 tygodnia a wcześniej ze tylko kwas foliowy wystarczy. Moja koleżanka była nie dawno w ciąży i oprócz kwasu foliowego nie brała wogole nic, nawet lekarz nic nie mówił jej na ten temat :p
 
Mam wyniki TSH! Spadło do 3,4 ale to wciąż za dużo. Pewnie mi w poniedziałek zwiększy dawkę leku i wtedy się unormuje :oo2:
Oho morfologia też już jest... leukocyty 10,31, neutrofile 7,40... czyi trochę przekroczyło normę
 
Co racja to racja :) dziś pod wieczór będą wyniki :-) :) a korzystacie z ulg dla ciężarnych? Chodzi mi o pierwszeństwo w kolejce. Ja jak pierwszy raz poszłam do diagnostyki na badania z krwi to sterczałam 40 minut w samej kolejce do rejestracji. Jak nadeszła moja kolej to dałam karteczkę z wypisanymi badaniami bo chyba ich 12 było i pani od razu zapytała czy jestem w ciąży - odpowiedziałam twierdząco. Pani mnie ochrzaniła że ja mam pierwszeństwo bez kolejki i kazała na pobranie materiału wejść bez numerka. W poczekalni były głównie starsze kobiety. Tak sobie później pomyślałam, że jakbym przyszła i na wejściu powiedziała "he jestem w ciąży idę pierwsza" to zaraz by wybuchła wielka bomba starszych osób na mnie. Także uznałam, że póki mam siłę będę stać w kolejce.
Jak to u was wygląda?
U mnie też numerek są do pobrania krwi od niedawna i nie wiem czy ktoś by mnie przepuścil czasem tacy są ludzie ze aż strach czasem zapytać, jak dużo starszych osób to zaraz by było oburzenie jak to ja bez kolejki a one czekają :-D
 
reklama
U mnie też numerek są do pobrania krwi od niedawna i nie wiem czy ktoś by mnie przepuścil czasem tacy są ludzie ze aż strach czasem zapytać, jak dużo starszych osób to zaraz by było oburzenie jak to ja bez kolejki a one czekają :-D
Dziś w diagnostyce była przede mną taka starsza pani. Na oko po 70 ale trzymała się dobrze. Wymalowana, wypudrowana, wyczesana i stoi w tej kolejce i narzeka że musi stać jak tylko mocz chce oddać do badania. Chyba bym się bała przed nią wepchać :-D mogłabym w jednym kawałku nie wyjść :-D
 
Do góry