reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Padam na twarz...
Byliśmy koło południa na szybkich zakupach w rosmannie po mleko dla Kacperka. Wróciliśmy do domu i wzięłam się za obiad: polędwiczka wieprzowa w sosie pieczarkowym i ziemniaki - ugotowałam na 2 dni więc jutro leniuchowanie. Po obiedzie pojechaliśmy do mojego taty posiedzieć trochę. Jak wróciliśmy to kąpcianie małego, jedzonko i usypianie. Na koniec dnia sprzątanie kuchni, pranie i w końcu miałam czas żeby sobie paznokcie poobcinać :p:p Ledwo zipie a Kacper niedługo będzie się budził na jedzonko :oops:
Też czasem kładę się prawie przed pierwszą pobudka na mleko , to wtedy podaje na śpiocha jeść i już się nie budzi o tej porze.
W ogóle dzisiaj miałam super noc. Mała od 19 do 3 obudziła się jeden raz ❤️❤️❤️ szkoda tylko ,że od 3/4 codziennie dla Alicji jest już koniec nocy i musi się pobawić, trzeba ją usypiać i spac z nią, wszystko ok gdyby tak nie cudowala przy tym spaniu .. nie wiem jak jej przedłużyć ta porę spania do 6 :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wybieram się jutro do kuzynki która tydzień temu urodziła synka. Mówiła że ubranek mają dużo na różne rozmiary. Nie mam pomysłu co mogę kupić dla małego. A my w prezentach głównie dostaliśmy ubrania... Co wasze dzieci innego dostały? Może coś mnie zainspiruje :)
Ja też miałam pełno ciuszków po starszej coreczce więc jeśli ktoś pytał co chce to mówiłam że paczkę pampersow. Dzięki temu mam spory zapas i pieniądze mogę lokować w inne rzeczy szczególnie te które mi się podobają
 
Już kilka razy obcinlam. Dostałam od mamy takie nożyczki speclajne stalowe. Obcinam zawsze jak mała śpi :)
Kinia widocznie masz źle te nożyczki. Dlatego ja w sklepie nie kupowalam tylko na zamówienie, Ponizej zdjęcie. Są trochę zawinięte takie.
Zobacz załącznik 911338
DZieki mam takie dla siebie tylko ze szpicem i wykoncypował weszły mi pod paznokcie i jej obcięłam haha
 
Tak, całe ściągam. Później odpinam body, zmiana pampersa, zapinam, półśpiochy naciągam i już. W pajacach za dużo dla mnie tych zatrzasków i zanim włoże nogi w nogawki to w nocy troche zabawy :D Czasami w nocy po ciemku to wystarczy na jeden zatrzask body zapiąć aby się trzymały więc mi to pasuje. A półśpiochy kupuje w H&M i one mają takie gumeczki przy stopkach to nóżka lepiej się trzyma a w pajacach ciągle nogi ,, pod pachami,, :rofl2:
Robię identycznie:) też nie raz zapinam body na 1zatrzask i też lubię z h&m polspiochy właśnie że względu na te gumwczki przy stópkach:)
 
reklama
Do góry