reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Witam, może późno ale mam nadzieję że jest szansa jeszcze dołączyć do Was do prywatnej grupy. Jestem z wami od grudnia jako bierny podczytywacz. Moja ciąża była bardzo problematyczna i chyba dlatego nie chciałam wam zaśmiecać forum moimi problemami a jak urodziło się maleństwo to myślałam żeby dołączyć ale ciągle brakuje czasu będzie mi bardzo miło jeśli będę mogła zostać z wami i korzystać z waszych rad i doświadczeń.
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Jak tam dzieciaczki spały?
Moja piła o 4 i potem o 7 :)
Dziś jedziemy do h&m po misiowy kombinezon biały i będzie miała go od razu na chrzciny bo w listopadzie będzie juz mega zimno :/ aż boje sie tam jechać bo nie wyjde z samym kombinezonem hahah :)
Milego dnia :*
My mamy ze smyka gruby polarowy biały :)
 
Jejku, wczoraj byłam w Smyku i H&M po cieplejszą czapkę dla córci ( wiem miałam nie chodzić narazie hihi ) i tam jest tyle pięknych ubranek a ja jak sroka-wszystko co się błyszczy najchętniej bym kupiła, masakra. I teraz UWAGA- kupiłam tylko czapkę haha powstrzymałam się ale dzisiaj jade na zakupy i popoluje na gryzaka więc nie wiem jak to się skończy :D miłego dnia Mamusie ;)
 
Ostatnia edycja:
Jejku, wczoraj byłam w Smyku i H&M po cieplejszą czapkę dla córci ( wiem miałam nie chodzić narazie hihi ) i tam jest tyle pięknych ubranek a ja jak sroka-wszystko co się błyszczy najchętniej bym kupiła, masakra. I teraz UWAGA- kupiłam tylko czapkę haha powstrzymałam się ale dzisiaj jade do Szczecina i popoluje na gryzaka więc nie wiem jak to się skończy :D miłego dnia Mamusie ;)
Hyhyhy ja tez jak sroczka jestem :D
 
Hej dziewczyny :)
Jak tam dzieciaczki spały?
Moja piła o 4 i potem o 7 :)
Dziś jedziemy do h&m po misiowy kombinezon biały i będzie miała go od razu na chrzciny bo w listopadzie będzie juz mega zimno :/ aż boje sie tam jechać bo nie wyjde z samym kombinezonem hahah :)
Milego dnia :*
A ja się chyba pierwszy raz od trzech miesięcy wyspałam :D
Jak mała poszła spać o 19 to na mleko wstała o 23, a potem dopiero o 3 :D bujanie, usypianie i spała na mnie do 8:30 :D z przerwami na bujanie ale zawsze coś , wstałam taka wypoczęta ❤️
 
reklama
Do góry