reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

A kleik kiedy będziesz wprowadzać ? Ja chyba przed końcem listopada , jakoś za trzy tygodnie :)
Boże dziewczyny a ja jeszcze nie myślę o rozszerzeniu diety [emoji23][emoji23]
Z Aleksem nie mogłam się doczekać aż zacznę dietę rozszerzać. A z małą to nawet nie myślę. Tak mi wygodnie KP [emoji23]Ale u nas przynajmniej jeszcze 3 miesiące wyłącznie cycusia :)
 
reklama
To ja juz to chyba robie automatycznie bo mi nie przeszkadza haha :D
Ale byście widzialy mojego męża jak kiedyś w nocy zapinal małej te napy w kroku i chyba trzy razy źle to zrobił to tak kurwowal pod nosem ze ja leżałam w łóżku i płakałam ze śmiechu hahahhaa :) :D
Dla mnie to nie jest śmieszne bo sama nie raz mam problem [emoji16][emoji16]
Tzn sa cieple,niektore ladne, ale wszystko sie do nich przyczepia :p
Mi ten materiał nie odpowiada .. nie wiem czemu [emoji16] jakoś tak staro mi się kojarzy więc idzie na noc tylko. Wiem że ja chodziłam w tych welurach bo jeszcze na strychu się plątały . W ogóle to moja mama ma schowany jeden ciuszek po mnie i ma plan ubrać w to mojego Olka jak będzie to na niego dobre [emoji16]
 
Wpadłam na chwilę i lecę dalej. Dziś zakupy (teściowa przyjechała do dzieci). A potem cały dzień kuchnia.
Kończę usypiac małą i po dzisiejszym gotowaniu muszę ogarnąć kuchnie i ubrać stół. Przygotować ciuchy sobie i dzieciom bo jutro się nie wyrobię. Porażka. Padam. A Wam spokojnej nocy [emoji8]
 
Dla mnie to nie jest śmieszne bo sama nie raz mam problem [emoji16][emoji16]Mi ten materiał nie odpowiada .. nie wiem czemu [emoji16] jakoś tak staro mi się kojarzy więc idzie na noc tylko. Wiem że ja chodziłam w tych welurach bo jeszcze na strychu się plątały . W ogóle to moja mama ma schowany jeden ciuszek po mnie i ma plan ubrać w to mojego Olka jak będzie to na niego dobre [emoji16]
Ja mam po Wiki jedna skarpetke :D a material nie jest taki zly,tyle tylko ze czepliwy dosyc :p
 
reklama
Dziewczyny sorki za nie zbyt przyjemny temat ale wydaje mi się , że naturalny , codzienny u nas :)
Jak wygląda też śluz w kupkach u waszych małych alergików ? Mojej małej kupka tak się ciągnie , a jest rzadka , całkiem jak woda praktycznie, tylko ziarenka ma. To normalne , że jest ten śluz ? Jest na Pepti.

U mnie po Nutramigenie raz bardziej 'zwarta' a raz rzadsza, tez czasami ziarenka, po nocce zielona, w ciagu dnia zielonkawo żółta albo zolta ;) pierwszy raz jak zobaczyłam zielona kupe to myślałam ze padnę na zawał ale podobno po Nutramigenie tak jest
 
Do góry