reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Jednego razu kupilam malej kaszke manne na mleku bez cukru.. juz na grudzien gdy zaczne jej po troszeczku podawac gluten.. moja starsza wyczaila i sie pyta czy moze sobie zrobic :D i zrobila sobie.. [emoji23] ale musiala sobie doslodzic bo wg niej nie bylo slodkie,wg mnie bylo normalne.. ona sie wychowala na tych zwyklych ryzowych slodkich niestety.. :/ no taki staruch 14-letni, a kaszki dla niemowlat jej sie zachcialo.. [emoji23] i teraz musi mi to zjesc wszystko, a ja kupic kolejna :p
 
Jednego razu kupilam malej kaszke manne na mleku bez cukru.. juz na grudzien gdy zaczne jej po troszeczku podawac gluten.. moja starsza wyczaila i sie pyta czy moze sobie zrobic :D i zrobila sobie.. [emoji23] ale musiala sobie doslodzic bo wg niej nie bylo slodkie,wg mnie bylo normalne.. ona sie wychowala na tych zwyklych ryzowych slodkich niestety.. :/ no taki staruch 14-letni, a kaszki dla niemowlat jej sie zachcialo.. [emoji23] i teraz musi mi to zjesc wszystko, a ja kupic kolejna :p

Jesteś w moim wieku i już 14to letnia córkę :) jejku ja to mam jednak opóźnienie
 
Kupiłam i jednak sprzedaje, bo nam się nie przyda. W domu mała potrafi zająć się sobą albo śpi i je, albo nosimy na rękach, na dworze wózek jednak wygodniej, bo zanim ja to bym zawiązała na dwor na kurtkę to mała cała byłaby zgrzana i więcej zachodu dla mnie z tym niż pożytku [emoji28][emoji28]

jakby któraś była może zainteresowana to odsprzedam za 100 zł ;)

Zobacz załącznik 911217Zobacz załącznik 911218Zobacz załącznik 911219ona ma ogólnie 4 m długości, a dokładnych wymiarów nie mam jak Ci podać, bo nie mam centymetra ani miarki żeby pomierzyć :(

Ale takie jest opis do niej na stronie

Masz rację, przygotowywanie się czasem trwa tak długo że maluchy już zgrzane i nerwowe :) to pewnie w takim wypadku lepiej już gotowe nosidło założyć a chusta latem
 
No właśnie u nas prawdopodobieństwo alergii ale nie została potwierdzona. Po Pepti już ja tak brzuszek nie boli , normalnie się załatwia , czasem popłaczę popłaczę ale rzadko. Tylko ten śluz.
A moze zapytaj pediatry co on o tym sadzi. U nas maly byl wlasnie nie spokojny i jak pil bebilon to zwracal, caly czas byly kupy wodniste i przeszlismy na nutramigen.
 
Jednego razu kupilam malej kaszke manne na mleku bez cukru.. juz na grudzien gdy zaczne jej po troszeczku podawac gluten.. moja starsza wyczaila i sie pyta czy moze sobie zrobic :D i zrobila sobie.. [emoji23] ale musiala sobie doslodzic bo wg niej nie bylo slodkie,wg mnie bylo normalne.. ona sie wychowala na tych zwyklych ryzowych slodkich niestety.. :/ no taki staruch 14-letni, a kaszki dla niemowlat jej sie zachcialo.. [emoji23] i teraz musi mi to zjesc wszystko, a ja kupic kolejna :p
A kleik kiedy będziesz wprowadzać ? Ja chyba przed końcem listopada , jakoś za trzy tygodnie :)
 
reklama
Boże nie mam czasu tu zaglądać, dziecko mnie pochłonęło, jest coraz bardziej kontaktowa i domaga się uwagi 7BB67D0A-B91C-423D-ADFF-B2363E1001DF.jpegskończyliśmy 9 tyg, coś was podczytywania ba temat kupek, my po pepti mamy dość zadkie na koniec zawsze wychodzą wodniste z grudkami w redy wiem ze to już koniec. Czy to alergia? Po normalnym miała zatwardzenia po tym ma biegunkowata kupę, ale robi co 3 dni i w końcu po 3 tyg stosowania tego mleka od 3 dni mamy spokój z kołkami, dziś mi przespała 4h ciągiem w ciągu dnia, gdzie miałam dni co spała 15 min
 

Załączniki

  • 7BB67D0A-B91C-423D-ADFF-B2363E1001DF.jpeg
    7BB67D0A-B91C-423D-ADFF-B2363E1001DF.jpeg
    1,9 MB · Wyświetleń: 128
Ostatnia edycja:
Do góry