reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dziewczyny sorki za nie zbyt przyjemny temat ale wydaje mi się , że naturalny , codzienny u nas :)
Jak wygląda też śluz w kupkach u waszych małych alergików ? Mojej małej kupka tak się ciągnie , a jest rzadka , całkiem jak woda praktycznie, tylko ziarenka ma. To normalne , że jest ten śluz ? Jest na Pepti.
Tak kupki sa takie wodniste i ziarenka male sa takie. Czasami moga tez pojawic sie nitki krwi. U nas tak bylo dlatego przeszlismy na nutramigen i kupy sa juz normalne. A moze nie pasuje jej te mleczko?
 
reklama
Na mnie też się ludzie dziwnie patrza jak siądę na ławce i jeżdżę w te i spowrotem. Wczoraj w opiece musiałam coś podpisać i noga bujalam. Teraz tez Alicja sobie "śpi" , a ja muszę leżeć i jeździć , trochę odpoczynku ale za to jak ręce i nogi wycwicze [emoji23]
Zobacz załącznik 911174
Mamy takie same meble:D chodzi mi o ta szafke że szklem;)
 
Ja chodziłam z pierworodnym na basen, zaczęłam jak miał 3,4 miesiące. Fajne zajęcia, nawet nurkować się uczylismy;) ale że mieliśmy 40 km do miejsca gdzie były lekcje, było to w niedzielę, młody zachorował w między czasie, to się odechciało potem. Żałuję bardzo. Ale teraz może z dwójką pochodzimy...muszę się rozeznać, bo bliżej nas wybudowali Aqua park z rekinamu:D i tam są zajęcia dla maluchow
 
@Ewka34 te białe plamy to zapewne ropa. Ja na takie stany plukalam gardło woda z woda utleniania, 1:1 rozrabialam. I plukalam kilka razy dziennie. Bardziej hardcorowo to jest brać patyczek do uszu nasączony woda utleniania i wyciskać te zmiany, i wtedy przepłukać. Ale to nie wszyscy lekarze są zwolennikami tego;) ja mam takie zmiany bez infekcji, bo moje migdały straciły już dawno swoją funkcję.
 
miłoscwczasachpopkultury

Chyba kupowałaś ta chustę do zawiązywania z maluchem. Możesz mi podać jej wymiary? Może sobie taką uszyje :)

Kupiłam i jednak sprzedaje, bo nam się nie przyda. W domu mała potrafi zająć się sobą albo śpi i je, albo nosimy na rękach, na dworze wózek jednak wygodniej, bo zanim ja to bym zawiązała na dwor na kurtkę to mała cała byłaby zgrzana i więcej zachodu dla mnie z tym niż pożytku [emoji28][emoji28]

jakby któraś była może zainteresowana to odsprzedam za 100 zł ;)

IMG_2762.JPG
IMG_2761.JPG
IMG_2760.JPG
ona ma ogólnie 4 m długości, a dokładnych wymiarów nie mam jak Ci podać, bo nie mam centymetra ani miarki żeby pomierzyć :(

Ale takie jest opis do niej na stronie
 

Załączniki

  • IMG_2762.JPG
    IMG_2762.JPG
    127,1 KB · Wyświetleń: 341
  • IMG_2761.JPG
    IMG_2761.JPG
    198,8 KB · Wyświetleń: 353
  • IMG_2760.JPG
    IMG_2760.JPG
    130,6 KB · Wyświetleń: 357
Zobacz załącznik 911162
Dzisiaj po rozczesaniu, drugie tyle pod prysznicem, mam balsam przy którym sie rozczesuje i nic.. przy każdym dotknięciu włosów, wychodzi garść :/ dobrze ze mam dużo i grube włosy bo miałabym już prześwity [emoji33]
[emoji33]no to mnie teraz przerazilas!

Ja mam rzadkie włosy, no teraz jest ich więcej po ciąży, ale jak mają mi tak lecieć to będę łysa.
 
@Ewka34 te białe plamy to zapewne ropa. Ja na takie stany plukalam gardło woda z woda utleniania, 1:1 rozrabialam. I plukalam kilka razy dziennie. Bardziej hardcorowo to jest brać patyczek do uszu nasączony woda utleniania i wyciskać te zmiany, i wtedy przepłukać. Ale to nie wszyscy lekarze są zwolennikami tego;) ja mam takie zmiany bez infekcji, bo moje migdały straciły już dawno swoją funkcję.
Ja wlasnie nie mam tych bualych plam,tylko zaczerwienione krosty jakby :/
 
reklama
Tak kupki sa takie wodniste i ziarenka male sa takie. Czasami moga tez pojawic sie nitki krwi. U nas tak bylo dlatego przeszlismy na nutramigen i kupy sa juz normalne. A moze nie pasuje jej te mleczko?
No właśnie u nas prawdopodobieństwo alergii ale nie została potwierdzona. Po Pepti już ja tak brzuszek nie boli , normalnie się załatwia , czasem popłaczę popłaczę ale rzadko. Tylko ten śluz.
 
Do góry