reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
No położna mi powiedziała ze się obcina po miesiącu bo do tego czasu są miękkie i same się łamią ? Nie wiem hak to określić i w sumie do tej pory ładnie jej się łamały a teraz nie wiem jak się wziąć za te nożyczki ona są za grube żeby je wsadzić pod paznokcia i ciachnac hehe albo mam lek przed tym ze jej palca urnę ale czy ja mam co ciąć ? 0A33137B-CD13-43A0-A821-0A557A92ED71.jpeg
 

Załączniki

  • 0A33137B-CD13-43A0-A821-0A557A92ED71.jpeg
    0A33137B-CD13-43A0-A821-0A557A92ED71.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 126
No położna mi powiedziała ze się obcina po miesiącu bo do tego czasu są miękkie i same się łamią ? Nie wiem hak to określić i w sumie do tej pory ładnie jej się łamały a teraz nie wiem jak się wziąć za te nożyczki ona są za grube żeby je wsadzić pod paznokcia i ciachnac hehe albo mam lek przed tym ze jej palca urnę ale czy ja mam co ciąć ? Zobacz załącznik 911285
Chwyc tylko ta czesc ktora wystaje i na rowno utnij.. nie za mocno w plytke i nie kombinuj z zakrecaniem paznokcia zeby nadac mu ksztalt ;)
 
Chwyc tylko ta czesc ktora wystaje i na rowno utnij.. nie za mocno w plytke i nie kombinuj z zakrecaniem paznokcia zeby nadac mu ksztalt ;)
Ale trzeba nadać mu kształt.. bo jak się utnie na prosto to krawędziami się podrapie [emoji39][emoji39]

Ja obcinam w nocy jak mały mocno śpi [emoji16] wtedy mogę robić z pazurkami co mi się tylko podoba [emoji16]
 
reklama
Do góry