reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja kupiłam jedna w rossmanie ten z canpola co się ciągnie ustami [emoji23] za 29 zł, bo Bartek sam podjechał a nie ma aplikacji. Ale jestem zadowolona, wczoraj po kąpieli robiliśmy i trochę glutkow wyszło, a mina małej bezcenna, była niby przerażona, ale bardziej ciekawa co się dzieje xd

Wlasnei nie chciałam czekać i wolałam kupić coś na miejscu. No i najtaniej, bo tylko 30 zł daliśmy
To do ust co Ty też mam. Trochę wyciągnęłam ale dużo zostało w nosku, bez tego do odkurzacza za dużo nie zdziałam ale zawsze coś. Przynajmniej śpi teraz już pół godziny. Może tu był problem jej nie spania , częstych pobudek.
 
reklama
Dzięki za wszystkie podpowiedzi :)

Tak fajnie zapowiadał się weekend dopóki nie zadzwonił mechanik... Tak to już kolejny raz w tym roku nasz samochód stoi w warsztacie.. Jestem załamana.. Ostatnio było 2.5 tysiąca a w poniedziałek auto do odbioru i rachunek na 4050 zł. Przez ostatnie 2 lata więcej do niego włożyliśmy niż jest wart.
Dopiero co się przeprowadziliśmy, wszystkie oszczędności poszły na wkład własny, ledwo uciulaliśmy żeby się urządzić i wyszliśmy na zero. Wszystkie odłożone pieniądze się rozeszły i tu taki rachunek...

Ojeju to wspolczuje.. strasznie dużo. U nas tfu tfu całe szczęście jest dobrze z autem, ubezpieczenie już zapłacone także z głowy. Jedynie lekkie miejsca gdzie rdza się porobila mała będzie Bartek w następny weekend robić z tata no i opony zimowe trza kupić i wymienić, bo w Niemczech od 1 listopada jest wymóg by już mieć zmienione.


A nie myśleliście żeby sprzedać na wiosnę i kupić coś mniej psującego się i w co nie trzeba tyle wkładać kasy?

Wspolczuje [emoji17]
 
Patrz @Karokao co u mnie i to tak ciągle :errr:tylko ja mam gęste i grube włosy więc narazie jeszcze się tak nie przejmuje. Wystarczy, że umyje to nawet moja mała ma je wszędzie :eek:

Uuuu kurcze. Mnie to w ogóle jeszcze nie spotkało, a 3 miesiąc po porodzie będzie 4 listopada. Mam nadzieje, ze mnie to ominie jakims cudem [emoji52]
 
Na mnie też się ludzie dziwnie patrza jak siądę na ławce i jeżdżę w te i spowrotem. Wczoraj w opiece musiałam coś podpisać i noga bujalam. Teraz tez Alicja sobie "śpi" , a ja muszę leżeć i jeździć , trochę odpoczynku ale za to jak ręce i nogi wycwicze [emoji23]
Zobacz załącznik 911174

„Tak nauczyłaś i przyzwyczaiłaś to teraz masz!”

Oczywiście cytuje teksty starszych babek i ludzi z otoczenia co to wszystko najwiecej wiedza, a już najlepiej jak wychować cudze dziecko [emoji28][emoji28][emoji28]
 
A ja ja nie dość , że nauczyłam na początku spania w wózku, usypiania przez bujanie to teraz się zdziwiłam , że tak usnęła mimo płaczu bo od trzech tygodni siedzę i bujam ja na łóżku na rękach. Łóżko do wymiany, tak skrzypi , że w całym mieszkaniu słychać [emoji23]

Sąsiedzi pewnie myślą, że masz często gości, że tak łóżko skacze [emoji23][emoji23][emoji23] ja tez tak wczoraj musiałam robić jak do północy męczyła i w końcu wygrałam, tez nam skrzypi ten nasz narożnik, który robi teraz za łóżko [emoji28][emoji28][emoji28]
 
Ja też bym się wysypiala bo ona idzie spać o 19/20 ja się kładę 20/21 i do godziny 4 są 4 pobudki , tylko mleko daje i śpi dalej. Ale od 4 już nie chce spac, marudzi , płacze bo chce zrobić kupkę, sama nie wie czy chce pić czy jeść , później się godzinę wylezy, wybawi, wygada , ja trochę wtedy przysypiam ale zaraz zaczyna płakać i muszę ją uspac. I od 5/6 śpimy razem , czyli taki czujny sen , że ona zamialczy a ja znowu ja kiwam i usypiam i tak do 8 , wtedy znowu robię mleko i śpi jeszcze do 9. Chociaż też nie zawsze :p

Kornelka jak z obrazka [emoji173]️

To masz wesoło [emoji5] ale my babeczki mamy moc i wszystko przetrwamy, a później ten uśmiech z rana i gadanie to najlepsza nagroda [emoji4][emoji173]️

Taką ją pamietam po porodzie, tez te usteczka tak miała słodko [emoji7] ja zamiast nieraz spać to patrzę na nią xdd
 
Ja zostawiam Młodego z mężem często , czasem z moją mamą zostawał i bez problemów. Ostatnio jak mama z nim została i wróciłam to jak mnie zobaczył to się zaczął uśmiechać i cały trzasl sie aż żebym go wzięła na ręce :) mega miłe to było :)

Jeśli chodzi o prezenty to my różne dostaliśmy ale najbardziej się cieszyłam jednak z pampersów bo to idzie jak woda. Dostaliśmy też komplecie elegancki w rozm 74 akurat na święta powinien być i to też był super prezent bo nie takie codziennie ubranko. A tak to kocyki, kostki, ubranka.

Oj na pewno :) już coraz mądrzejsze te nasze pociechy [emoji173]️
 
reklama
To do ust co Ty też mam. Trochę wyciągnęłam ale dużo zostało w nosku, bez tego do odkurzacza za dużo nie zdziałam ale zawsze coś. Przynajmniej śpi teraz już pół godziny. Może tu był problem jej nie spania , częstych pobudek.

Tak właśnie czytałam, że przez zatkany nosek dzieci czesciej się budzą w nocy itd
 
Do góry