reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Kupiłam Filipowi body w smyku na rozmiar 68, wyprałam i wyprasowałam i okazało się za małe. Gdyby któraś chciała mogę sprzedać taniej niż kupiłam. Ono jest w rozmiarze 68, ale bardziej wychodzi 62 lub ewentualnie na dziecko długie ale szczupłe [emoji14]
Zobacz załącznik 910662Zobacz załącznik 910663
A to jak się ogłaszamy to ja mam dwa kombinezony zimowe na chłopca rozm. 68 po 25zl :) znaczy nie ja, ta koleżanka :D i jeszcze sporo innych rzeczy w tym rozmiarze :p
 
A to jak się ogłaszamy to ja mam dwa kombinezony zimowe na chłopca rozm. 68 po 25zl :) znaczy nie ja, ta koleżanka :D i jeszcze sporo innych rzeczy w tym rozmiarze :p
Mój chłopiec już chodzi w 68 więc szkoda dokupować .. wiecie co najlepsze jest to że nie chce mieć drugiego dziecka a ciuchy w razie W zostawiam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja wczoraj w Pepco kupiłam taki do gryzienia motylek chyba , jakoś 6-7 zł , poręczny lekki do rączki :)Zobacz załącznik 910665

Fajny [emoji5] kolorowy i zaciekawi na pewno. Ale tamte tez są lekkie i bezpieczne jak coś [emoji5] przetestowane przez dzieciaczki w wieku naszych [emoji16] zobacyzmy jak w praktyce.
 
reklama
Dziewczyny, w niedziele mamy chrzciny i zastanawiam się w czym zabrać Michasia? Bardzo nie lubi być w pozycji leżącej

Tez mam chrzciny w te niedziele. Boje się jak Mały będzie się zachowywał w kościele, bo należy do tych dzieci, które niekoniecznie dużo śpią w ciągu dnia i dużo płacze ( albo krzyczy ;) ). Tez mieliśmy mieć chrzciny w małym gronie, jednak mój mąż na urodzinach mojego wujka po wypiciu kilku głębszych zaprosił wszystkich na chrzciny, wiec wyszło jak wyszło. Ale z jego strony za to mało jest osób wiec wyszło ok 30 osób, wiec nie najgorzej
Moja też nie lubi tak całkiem na płasko , na rękach trzeba będzie pionowo i bierzemy też do kościoła fotelik i ewentualnie na chwilę wsadzić no i na rękach na zmianę .
Może tak zle nie będzie ;)
 
Do góry