reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
A czy któraś ma ekspres ciśnieniowy do kawy? Jakiś taki lepszy? Chyba z mężem sobie zafundujwmy, ale na raty :D może macie coś godnego polecenia?
 
Jakbym była szpiegiem to po co miałabym się ujawniać? Nie planowałyście przecież zakładać prywatnego forum.. No ale trudno tylko szkoda, że wcześniej tego nie zrealizowałyście a nie podejrzewacie, że ktoś tu szpieguje... Ale może chociaż nowe mamy tu zostaną?
Ja też nie chce być uznana za szpiega i chętnie bym tu została . Dziewczyny są podejrzliwie i się nie dziwię po ostatniej akcji. No ale trudno.. Może zostanie ktoś kto urodził pod koniec sierpnia? Fajnie porównać dzieciaczki chociaż wiadomo że każde rozwija się w swoim tempie.
 
Mi to chyba powinni prad wyłączyć zebym nie siedziala tyle w Internecie , mała śpi po tym szczepieniu . W niedzielę mamy chrzest a mi tak się nic nie chce robić . Muszę ogarnąć trochę dom . Ja będę robić ciasta , moja mama resztę powiedziała że zrobi sałatki przekąski i dania na ciepło . Robimy u nas w domu , bo tylko my chrzestni dziadkowie i moje rodzeństwo łącznie 13 osób i 2 dzieci . W sobotę zrobie 4 ciasta tylko i szyszki jeszcze :)
wczoraj zamiast spać jak mała usnęła to siedziałam i wycisnelam ręcznie 230 ml mleka z obu piersi :D mój rekord aż byłam w szoku że tyle
 
A czy któraś ma ekspres ciśnieniowy do kawy? Jakiś taki lepszy? Chyba z mężem sobie zafundujwmy, ale na raty :D może macie coś godnego polecenia?
Ja mam zwykły z Lidla. A ma 15 bar więc już jak te lepsze. To co mi trzeba czyli zwykła kawa, latte albo espresso bez problemu i to kilka kaw dziennie nim robię. Szybko, wygodnie. Nie trzeba fortuny wydawać żeby mieć fajny ekspres. Chyba że komuś zależy jeszcze na jakiś innych bajerach. A u spieniarke Tez ma bardzo fajna
 
Dziewczyny, w niedziele mamy chrzciny i zastanawiam się w czym zabrać Michasia? Bardzo nie lubi być w pozycji leżącej
Mi to chyba powinni prad wyłączyć zebym nie siedziala tyle w Internecie , mała śpi po tym szczepieniu . W niedzielę mamy chrzest a mi tak się nic nie chce robić . Muszę ogarnąć trochę dom . Ja będę robić ciasta , moja mama resztę powiedziała że zrobi sałatki przekąski i dania na ciepło . Robimy u nas w domu , bo tylko my chrzestni dziadkowie i moje rodzeństwo łącznie 13 osób i 2 dzieci . W sobotę zrobie 4 ciasta tylko i szyszki jeszcze :)
wczoraj zamiast spać jak mała usnęła to siedziałam i wycisnelam ręcznie 230 ml mleka z obu piersi :D mój rekord aż byłam w szoku że tyle
Tez mam chrzciny w te niedziele. Boje się jak Mały będzie się zachowywał w kościele, bo należy do tych dzieci, które niekoniecznie dużo śpią w ciągu dnia i dużo płacze ( albo krzyczy ;) ). Tez mieliśmy mieć chrzciny w małym gronie, jednak mój mąż na urodzinach mojego wujka po wypiciu kilku głębszych zaprosił wszystkich na chrzciny, wiec wyszło jak wyszło. Ale z jego strony za to mało jest osób wiec wyszło ok 30 osób, wiec nie najgorzej
 
reklama
U nas też zimno.... ja tam w kominku pale sobie codziennie. Jak mąż rozpala to jest taki skwar że okno mk chłop w sypialni otwiera...

U mnie dalej brak wody... oszaleje chyba. Obiad w sumie mam ale jakoś nieswojo się czuje. Oby włączyli za niedługo. A swoją drogą chyba wam nie pisałam że jak urodziłam to w szpitalu wody nie było. Pamiętam że ktoś opisywał tu że też miał taka przygodę. Koszmar. Te odchody, upał itd. Potem włączono po połowie doby ale niezdatna do picia. Ponoć cały szpital wojewódzki był bez wody. Dzieci nie miały planowych kąpieli itd.

Mam wrażenie że po aferze lipcowkowej nasze forum odzylo nowym życiem:D może wypada być wdzięcznym?? :p

Przekichane tak bez wody, nawet nie można jej spuścić w kibelku :D A po porodzie, być bez wody to dopiero dramat. Ta krew co się kisi..fuj. nawet chusteczki nawilżone tak tego nie obmyja jak woda.
 
Do góry