reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

My już wykańczamy pozostałości 62. Body już naciągnięte, bluzy przy małe, spodnie też. Bluzy zakładam na 74, spodnie i body na 68 :)

A jeśli jesteśmy w temacie ubioru.
1.Kupujecie na zimę śpiworek i kombinezon czy jedno ? Mam zamiar kupić taki śpiworek ocieplany
Zobacz załącznik 910582 Zobacz załącznik 910583
i zastanawiam się kombinezon dodatkowo to nie będzie za dużo ?
2.w taką pogodę jak ubieracie maluchy ? Zakładacie już takie grube kombinezony czy jesZcze takie misie i grube koce ? Bo na teraz bym chyba zamówiła taki śpiworek , żeby było cieplej. Zobacz załącznik 910584
Na zimę mam ciepły kombinezon, nad śpiworkiem będę się zastanawiać.
Teraz zakładam jesienny kombinezon, przykrywam ciepłym kocykiem i jak wieje to jeszcze zapinam ten taki materiał z wózka.
 
reklama
Aa zapomniałam Ewa, że Ty mieszkasz z tą psychopatka..a szwagier mieszka razem z nią? Czy też mają jeszcze inne wejście?
Mamy osobne wejscie z ta psychiczna ;) ale i tak to nie zycie ;) nikt z jego rodziny sie do nas nie odzywa [emoji23] ani siostry ani brat z dolu ;) nawet dobrze.. pokazali kim naprawde sa, ze jak chca pomocy to do nas ,a jak cos, to wypierdzielac.. ;)
 
U nas też zimno.... ja tam w kominku pale sobie codziennie. Jak mąż rozpala to jest taki skwar że okno mk chłop w sypialni otwiera...

U mnie dalej brak wody... oszaleje chyba. Obiad w sumie mam ale jakoś nieswojo się czuje. Oby włączyli za niedługo. A swoją drogą chyba wam nie pisałam że jak urodziłam to w szpitalu wody nie było. Pamiętam że ktoś opisywał tu że też miał taka przygodę. Koszmar. Te odchody, upał itd. Potem włączono po połowie doby ale niezdatna do picia. Ponoć cały szpital wojewódzki był bez wody. Dzieci nie miały planowych kąpieli itd.

Mam wrażenie że po aferze lipcowkowej nasze forum odzylo nowym życiem:D może wypada być wdzięcznym?? :p

Ukłony w stronę lipcowek :D Ja mam dzisiaj więcej czasu, bo mały dzisiaj ciągle spi. Jak nigdy, bo tak to jest ciągle aktywny w ciągu dnia i zawsze mało co spał i musialam go co chwilę zabawiac bo miał nudy. A ze dzisiaj spi, to korzystam. Chyba ta pogoda tak na niego działa, że nic mu się nie chce.
 
Ukłony w stronę lipcowek :D Ja mam dzisiaj więcej czasu, bo mały dzisiaj ciągle spi. Jak nigdy, bo tak to jest ciągle aktywny w ciągu dnia i zawsze mało co spał i musialam go co chwilę zabawiac bo miał nudy. A ze dzisiaj spi, to korzystam. Chyba ta pogoda tak na niego działa, że nic mu się nie chce.
Tez mam dzis wiecej czasu i totalnego lenia :D
 
Mamy osobne wejscie z ta psychiczna ;) ale i tak to nie zycie ;) nikt z jego rodziny sie do nas nie odzywa [emoji23] ani siostry ani brat z dolu ;) nawet dobrze.. pokazali kim naprawde sa, ze jak chca pomocy to do nas ,a jak cos, to wypierdzielac.. ;)

Jak to mówią.. z rodziną najlepiej na zdjęciu. Obyscie sie kiedys od nich uwolnili na stałe :*
 
reklama
Do góry