reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Klaudia i co zmieniłaś małej smoczek na taki co ma więcej dziurek?
A odnośnie tego czegoś co ma koło ust to myślę tak jak reszta, że się podrapala. Mój mały miał takie coś po okiem i na czole. Na czole się już zmniejszyło i zaraz odpadnie. Niby obcinam mu pazurki co dwa dni, ale i tak zadrapania się pojawiają. I na początku też miał czerwone wokół tego.
Nie. Lekarka powiedziała , że z dwóch dziurek będzie więcej leciało i tym bardziej będzie się dławić. A to coś to zeszło. Został tylko czerwony ślad. Paniki narobiłam, lekarka też , dała mi skierowanie do chirurga [emoji16] ale to nie podrapanie na pewno
 
Ja też już wiem co było niepotrzebne , ale przy pierwszym się człowiek uczy. Chce dla dziecka wszystkiego. No ja oszalałam na punkcie małej to i kupowałam co mi w ręce wpadało [emoji23] dobrze , że jest możliwość zwrotu jakiejś części pieniędzy :D
Mnie też ciągle korci żeby coś kupić, bo w Smyku albo H&M są takie piękne ciuszki... ale muszę się powstrzymywać, bo skąd to kasy tyle nabrać to raz a dwa, że i tak by nie wynosiła :rolleyes: no i Mój jak słyszy, że znowu coś dojrzałam to nosem kręci, więc mam kategoryczny zakaz oglądania:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry