reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dzięki kochana [emoji5] ale masakra z tym ubieraniem się na zewnątrz, mam już strategie i malutka na końcu ubieram żeby się nie denerwowała, bo wtedy po spacerze będzie. A ja zawsze pierwsza ubieram się i po mieszkani chodzę już cała ubrana żeby było łatwiej. Zimą to masakra będzie to wybieranie i szykowanie się na spacer xd

Torebka za 50 zł z sinsay, jeszcze pewnie będą :) teraz odkąd w ciąży chodziłam to polubiłam takie mniejsze torebki :) dużej już w ogóle nie używam.
Spodnie tez z sinsay za 50 zł także mistrz okazji [emoji5] i były różne odcienie tego niebieskiego w takiej cenei właśnie. A kurtkę to mam w sumie tą i druga taka dłuższa za pupę cieplutka ciemnozielona z kapturem i kupiłam tez za grosze, bo 130 zł i raczej na pare lat mi starczy. Teraz tyle wydatków będzie w grudniu, ze nawet nie chce myśleć o ciuchach, bo mam tyle że starczy mi. I tak ciagle w domu prawie siedzę xd Zobacz załącznik 910364
Moja się straszne krzyczy przy ubieraniu. Cała klatka wie , że idziemy na spacer [emoji16] też chodzę już w butach, w kurtce i na szybko ja ubieram na zmianę z noszeniem i uspokajaniem..
 
reklama
Loooo boziu, oszalałaś kobieto ❣️[emoji86][emoji4] ja jednak patrząc na to ile kupiłam wtedy na wyprawkę małej to stwierdzam, że przesadziłam o 1/3 ciuszków i mam już naukę na następne dziecię żeby kupować mniej na pewno. Ale Ty to pobilas wszelkie rekordy hahha
Ja też już wiem co było niepotrzebne , ale przy pierwszym się człowiek uczy. Chce dla dziecka wszystkiego. No ja oszalałam na punkcie małej to i kupowałam co mi w ręce wpadało [emoji23] dobrze , że jest możliwość zwrotu jakiejś części pieniędzy :D
 
No to bardzo aktywnie, brawo :) moja ma dziś dzień śpiocha i gadulstwa :) ja wyszłam na spacerek i jeszcze z 45 min pospaceruje, bi trzeba wrócić i jakiś obiad wymyślić [emoji28] albo dziś wjedzie kebab [emoji173]️ jak mój pojedzie po wypłatę i na zakupy a później po ten „obiad” :D

Teraz już te nasze dzieciaczki będę coraz więcej potrafiły zająć się sobą. My dziś w końcu ten leżaczek kinderkrafta musimy przerobić na pozycje taką pollezaca żeby młoda mogła obserwować i tez będę miała więcej czasu na obowiązki :)
Moj, moja też już nie lubi C na płasko długo leżeć a w lezaczku uwielbia bo więcej widzi.
 
Kasiula dzięki za rade! Podziałało :) ściągnęłam w te 15 min jakoś 80 ml mojego mleka z dwóch piersi, bo wcześniej karmiłam to wyjadła zapasy, ale i tak jestem zadowolona, że tyle się udało, bo czasami jak wydziwiala przy jedzeniu to miałam wątpliwości czy ja w ogóle mam mleko :O ale jednak mam. No i podgrzałam to moje mleczko i wlałam do butli i magia, bo Kornelia załapała i wyczuła, że to moje mleko a nie sztuczne i jadła z butelki normalnie :)
To super. Jak bedzieaż musiała ją z kimś zostawić to się nie będziesz martwić, że dziecko głodne.
 
reklama
Do góry