reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Dzięki kochana [emoji5] ale masakra z tym ubieraniem się na zewnątrz, mam już strategie i malutka na końcu ubieram żeby się nie denerwowała, bo wtedy po spacerze będzie. A ja zawsze pierwsza ubieram się i po mieszkani chodzę już cała ubrana żeby było łatwiej. Zimą to masakra będzie to wybieranie i szykowanie się na spacer xd

Torebka za 50 zł z sinsay, jeszcze pewnie będą :) teraz odkąd w ciąży chodziłam to polubiłam takie mniejsze torebki :) dużej już w ogóle nie używam.
Spodnie tez z sinsay za 50 zł także mistrz okazji [emoji5] i były różne odcienie tego niebieskiego w takiej cenei właśnie. A kurtkę to mam w sumie tą i druga taka dłuższa za pupę cieplutka ciemnozielona z kapturem i kupiłam tez za grosze, bo 130 zł i raczej na pare lat mi starczy. Teraz tyle wydatków będzie w grudniu, ze nawet nie chce myśleć o ciuchach, bo mam tyle że starczy mi. I tak ciagle w domu prawie siedzę xd Zobacz załącznik 910364
Ty taka odstrzelona na spacer chodzisz A ja jak lump. Puchowka, spodnie dresowe, adidas, czapka...Jak wieśniak jakiś... jakoś mi się nie chce stroic w taką pogodę
 
Ty taka odstrzelona na spacer chodzisz A ja jak lump. Puchowka, spodnie dresowe, adidas, czapka...Jak wieśniak jakiś... jakoś mi się nie chce stroic w taką pogodę

Ja tak samo :D nawet sincow pod oczami nie maskuje tylko wychodzę. Teraz przynajmniej jest zimno i mogę czapkę założyć na moje nieogarniete włosy:D
 
reklama
Klaudia i co zmieniłaś małej smoczek na taki co ma więcej dziurek?
A odnośnie tego czegoś co ma koło ust to myślę tak jak reszta, że się podrapala. Mój mały miał takie coś po okiem i na czole. Na czole się już zmniejszyło i zaraz odpadnie. Niby obcinam mu pazurki co dwa dni, ale i tak zadrapania się pojawiają. I na początku też miał czerwone wokół tego.
 

Załączniki

  • 20181024_140338.jpg
    20181024_140338.jpg
    738,6 KB · Wyświetleń: 95
Do góry